×

Książę William ma romans. Kate jest wściekła i postanowiła pozbyć się jego kochanki z elit

Mówi się, że książę William to idealny następca tronu, a także idealny ojciec i mąż. Teraz okazuje się, że co do tego ostatniego nie ma jednak takiej pewności, bowiem na jaw wyszła jego przeszłość, która pozostawia wiele do życzenia. Okazuje się, że książę William miał imprezować z modelkami podczas jednego z męskich wypadów. Wypadów, na którym była również przyjaciółka księżnej, Rose Hanbury. Czyżby książę zdradził z nią swoją żonę?

Księżna Kate przez lata uchodziła za wzór do naśladowania. Czyżby miało się to zmienić?

Księżna Kate przez lata uchodziła za osobę bezkonfliktową, która trzyma się z dala od skandali i wszelkiego rodzaju nieporozumień. Teraz okazuje się, że najnowsze doniesienia mogą położyć kres nieskazitelnemu wizerunkowi żony księcia Williama. Wszystko przez relację z Rose Hanbury – niegdyś przyjaciółki, której powierzała najskrytsze sekrety.

Konflikt pomiędzy księżną Kate, a Rose Hanbury

Dzisiaj po zażyłej więzi między Kate i Rose prawdopodobnie pozostały już tylko wspomnienia. Brytyjskie media rozpisują się o tym, jak żona księcia Williama potraktowała swoją długoletnią przyjaciółkę. Okazuje się, że nie tylko zerwała z nią kontakt, ale także nakazała księciu, aby ten wykluczył ją wraz z mężem ze swojego życia towarzyskiego mimo tego, że uchodzą za osoby wpływowe i z silną pozycją w kręgu brytyjskich elit.

Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego – twierdzą osoby z otoczenia rodziny królewskiej

Podobno książę próbował pogodzić ze sobą przyjaciółki, jednak nie dało to oczekiwanych rezultatów.

Skąd taka decyzja Kate?

Brytyjski dziennikarz Giles Coren uważa, że książę William i Rose Hanbury mają romans.

Tak. Mają romans. Nie czytałem o tym nigdzie, ale po prostu o tym wiem. Kochani, wszyscy wiedzą o tym romansie. Nawet my, Żydzi – napisał na Twitterze Coren

Kim jest Rose Hanbury?

To pytanie, które zadaje sobie dzisiaj wielu Brytyjczyków i nie tylko. Zacznijmy od tego, że rodzina Rose Hanbury nie ma królewskiego pochodzenia, a jedynie przyjaźni się z brytyjskim dworem. Zażyłość pomiędzy dwiema rodzinami pojawiła się już za czasów babci, Lady Elizabeth Lambert, która była druhną na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa w 1947 roku. Dodajmy również, że majątek Rose i jej męża Davida Rocksavage szacuje się na 112 milionów funtów.

Może Cię zainteresować

zamknij