×

Synowa pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie Kory z wnukiem. To już 2. taka fotografia

Dokładnie 28 lipca Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci Kory. Artystki wielkiego formatu. Ikony. Wielu trudno jest pogodzić się z tą stratą. Jednak z pewnością najciężej jest teraz najbliższym…

Kora z wnuczkiem

Synowa Kory, Katarzyna Zielonka, opublikowała 3 dni temu na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie. Przedstawia ono Olgę Sipowicz wraz z wnukiem. Wiele osób po raz kolejny stwierdziło, że artystka wygląda na nim nieco inaczej niż zazwyczaj… Łagodniej. Trzeba przyznać, że faktycznie coś w tym jest. Być może właśnie tak działała na Korę obecność jej wnuczka. Inni dali także wyraz tego, jak bardzo brakuje im Kory.

To już miesiąc… tęsknimy ❤️ #kora #korasipowicz #naszababcia #tęsknota #miłość #2015rok #babcia #wnuk #zawsze❤

To już kolejne zdjęcie

Nie jest to pierwsze zdjęcie, które mogliśmy oglądać na Instagramie Katarzyny, przedstawiające Olgę Sipowicz z jej małym wnuczkiem. Wcześniej pojawiła się równie wzruszająca fotografia.

Kora ❤️ #miłość #rodzina #wnuk #babcia #nazawsze #na_zawsze #kora #korasipowicz #mojsyn #syn #moja ?

Była związana ze swoją rodziną

Na Instagramie Katarzyny Zielonki możemy zleźć jeszcze jedną, bardzo poruszającą fotografię z 17 lipca tego roku. Przedstawia ona całą rodzinę Kory. Kolorową rodzinę. Synowa Kory zestawiła ją z Rodziną Królewską. Trzeba przyznać, że to bardzo Ciekawe porównanie. ?

1. Hippie Family VERSUS 2. Royal Family ?✌️? #my_family_is_better_than_yours #royalfamily #hippiefamily #rodzinakrólewska #rodzinahipisów #rodzina #family #love #peace #harmony #kora #korasipowicz #kamilsipowicz

Polecane

Może Cię zainteresować