×

Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą. Fani szybko dostrzegli szczegół na stópce dziewczynki

Robert Lewandowski jest najpopularniejszym polskim sportowcem, nie dziwi więc fakt, że każde zdjęcie publikowane przez niego na Instagramie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Ze szczególną reakcją fanów spotykają się posty, w których piłkarz dzieli się chwilami spędzanymi ze swoją córeczką. Pod ostatnim zdjęciem Robert Lewandowski zdradził, że zabawa z Klarą pozwala mu uzupełnić baterie przed kolejnym meczem.

Kolejne rodzinne zdjęcie

Lewandowscy należą do grona znanych osób, które często i chętnie dzielą się rodzinnymi zdjęciami. Tym razem piłkarz pokazał urocze zdjęcie, na którym bawi się z małą Klarą pluszakami w kształcie owoców.

Baterie naładowane z moją małą księżniczką. Teraz czas walczyć o wielkie rzeczy!

Tak Lewandowski skomentował swój ostatni post na Instagramie. To już kolejny raz kiedy mówi, że 2-latka dodaje mu sił. W ostatnim wywiadzie zdradził, że Klara zmieniła jego spojrzenie na świat – dzięki niej stał się bardziej emocjonalny i otwarty na ludzi.

Nie tylko pozytywne komentarze

Zdjęcie z córeczką wywołało burzę w komentarzach. Fanom oczywiście nie umknie żaden szczegół, szybko więc dostrzegli, że dziewczynka ma na sobie skarpetki/rajstopki z dziurą. Przez ten drobny mankament ubioru komentujący podzielili się na dwa obozy.

Część z nich uznała, że dziurawa skarpetka córki tak nieskazitelnej pary sprawia, że zdjęcie jest jeszcze bardziej urocze. Druga część komentujących nie szczędziła negatywnych uwag. Pojawiły się nawet teorie, że żona piłkarza, Anna Lewandowska, nie pozwoliłaby sobie na taką „wpadkę” i że dziurawa skarpetka pojawiła się tylko po to, by wzbudzić sympatię przez pokazanie, że są normalną rodziną.

Wydaje się, że tak rozdmuchana dyskusja na temat skarpetki dwulatki jest dość absurdalna. Jak widać, niektórym do hejtu wystarczy nawet najdrobniejszy szczegół…

Może Cię zainteresować