×

Mała Klara Lewandowska kibicowała tacie w wyjątkowy sposób. Filmik podbija sieć

Ania i Robert Lewandowscy darzą się ogromną miłością, co widać na każdym kroku. Od zawsze się wspierali i są przy sobie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. W związku z tym sportsmenka nigdy nie odpuszcza ważnych meczów męża. Dowodem na to są chociażby zdjęcia, relacje i nagrania z meczów, na których gra „Lewy”. Nie inaczej było tym razem, kiedy to Bayern Monachium miał przed sobą najważniejszy mecz. Mecz z Eintrachtem Frankfurt o tytuł mistrza Niemiec.

Ania Lewandowska z Klarą w Monachium

Ania Lewandowska tradycyjnie już postanowiła upamiętnić ten piękny dzień na zdjęciu. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię na tle loga klubu, w którym gra Robert. Na zdjęciu pozuje wraz z córką Klarą, podczas gdy obie są ubrane w klubowe stroje. Na tym jednak nie koniec…

Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w sieci także zdjęcie ze stadionu. Tutaj już mamy szczęśliwą rodzinkę w komplecie!

Doping Ani i Klary przyniósł zamierzony efekt, bowiem Bayern Monachium wygrał mecz 5:1, a tym samym wywalczył mistrzostwo Niemiec.

Warto także zaznaczyć, że „Lewy” po raz czwarty już w swojej karierze zyskał tytuł króla strzelców Bundesligi. Gratulujemy!

A na koniec najlepsze: „Tata gol, tata gol” w wykonaniu słodziutkiej Klary

Może Cię zainteresować