×

Klara Lewandowska skończyła już dwa lata! Dumni rodzice pokazali jak świętują jej urodziny

Przypuszczamy, że 4 maja 2017 roku, to jeden z najważniejszych dni w życiu Lewandowskich. Właśnie wtedy na świat przyszła ich córeczka. Teraz obchodzili wspólnie już drugie urodziny Klary Lewandowskiej. Z tej okazji dumni rodzice pochwalili się wyjątkowymi zdjęciami.

Niekonwencjonalne ogłoszenie

Ania i Robert Lewandowscy są bardzo aktywni w social media. Często wrzucają też rodzinne zdjęcia z córką. Mimo to, nie pokazują każdej sfery swojego prywatnego życia. Publikują tylko takie zdjęcia, na których nie widać całej twarzy Klary.

O tym, że para spodziewa się dziecka, poinformował Robert Lewandowski w czasie meczu Ligi Mistrzów w 2016 roku. Świętując po strzelonym golu, piłkarz schował piłkę pod koszulkę, a do ust włożył kciuk.

Urodziny Klary Lewandowskiej z tatą

Mała Klara rośnie jak na drożdżach i ciężko uwierzyć, że kończy już dwa lata. Z tej okazji, każde z rodziców pochwaliło się zdjęciem z córką. Robert Lewandowski opublikował na Instagramie post, w którym napisał:

Ta młoda panna kończy dziś dwa lata. Nasza największa miłość

Do wpisu, Robert dołączył oczywiście zdjęcie z małą. Na fotografii widać też uroczy tort urodzinowy.

Anna Lewandowska też wrzuciła urodzinowe zdjęcie

Oczywiście okazji do pochwalenia się zdjęciem z córeczką nie przegapiła też Anna Lewandowska. Influencerka opublikowała fotografię, na której przytula małą solenizantkę. Do postu dołączyła także opis, w którym podkreśliła, że Klara jest jej największym szczęściem:

Nie wyobrażamy sobie życia bez naszej małej iskierki. Dwa latka pięknego i bezwarunkowego szczęścia i miłości!
TAK BARDZO KOCHAM!!!

Dziecięca impreza na urodziny Klary Lewandowskiej

Oczywiście obchody urodzin Klary Lewandowskiej nie mogły skończyć się na zdjęciach z rodzicami i torcie. Lewandowscy zorganizowali mały kinderbal. Obyło się bez przesadnych szaleństw. Ania i Robert po prostu zaprosili do domu kilkoro przyjaciół córeczki na urodzinową imprezę.

Nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć Klarze wszystkiego najlepszego.

Może Cię zainteresować