×

26-latka została zablokowana na Tinderze w ciągu kilku godzin. „Jest zbyt atrakcyjna”

Kontrowersyjna modelka, która robi furorę na Instagramie postanowiła zainwestować w Tindera. Wydała pieniądze na jego rozszerzoną wersję, a aplikacja ją…… zablokowała! Dlaczego?

Zbyt atrakcyjna na Tindera

Dziewczyna znana na Instagramie jako Holly Valentine postanowiła zainwestować w Tindera. Zdecydowała się na rozszerzoną wersję aplikacji, ponieważ mieszka w małym mieście. Oczywiście za wersję premium musiała zapłacić.

Zbyt kontrowersyjna?

26-latka zarabia pozując do sesji zdjęciowych i posiada wiele kontrowersyjnych zdjęć. Po założeniu konta aplikacja sparowała ją z kilkoma mężczyznami, ale znudzona kobieta postanowiła zająć się czymś innym.

Spędziła trochę czasu na oglądaniu „Gry o tron”. Kiedy wróciła do aplikacji okazało się, że jej konto jest zablokowane.

Zablokowano jej konto i odmówiono zwrotu środków

Modelka, która ma 1,2 miliona obserwujących na Instagramie, twierdzi, że została wyrzucona zaledwie kilka godzin po wydaniu ponad 100 USD na członkostwo premium.

Okazuje się, że jej konto zostało zablokowane najprawdopodobniej w wyniku zgłoszenia przez jednego ze sparowanych z nią mężczyzn.

Jak mówi dostawała wiadomości o treści:

„Prawdopodobnie nie jesteś prawdziwa” lub „Dlaczego dziewczyna taka jak Ty miałaby być na Tinderze?”. Nie mogłam założyć kolejnego konta. Nie spotkałam się z nikim ani prawie w ogóle nie skorzystałam z aplikacji!

Powiedziała, że skontaktowała się z Tinderem i Apple z prośbą o zwrot pieniędzy, ale jak dotąd ich nie odzyskała. Pomimo dzielenia się atrakcyjnymi i rozebranymi zdjęciami online, Valentine powiedziała „modelki też mogą być nieśmiałe” i zawsze była „dziewczyną z sąsiedztwa”.

Co sądzicie o całej sytuacji?

Źródła: www.o2.pl, www.perthnow.com.au
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij