×

Zabił ukochaną i jej synów, a na koniec siebie. Wcześniej umieszczał wstrząsające wpisy

22 grudnia w Pyrzycach dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z mieszkań przy ul. Pod Lipami znaleziono ciała czterech osób – kobiety, dwójki dzieci oraz mężczyzny. Domniemanym zabójcą jest pochodzący z Hiszpanii Victor M. Mężczyzna miał popełnić samobójstwo rozszerzone.

Nic nie zapowiadało takiego nieszczęścia

Do tragedii doszło w sobotę, 22 grudnia. Jak podają nieoficjalne źródła, mężczyzna miał najpierw udusić dwóch chłopców, a później ich matkę, z którą był w związku, a później odebrać sobie życie. Wciąż nie wiadomo, dlaczego to zrobił. Nic bowiem nie zapowiadało nieszczęścia. Jeszcze miesiąc temu mężczyzna w mediach społecznościowych zapewniał o wielkiej miłości do Eweliny.

Mężczyzna miał przyjechać za swoją partnerka z Hiszpanii. Według relacji sąsiadów kobieta opuściła go wcześniej i wyjechała z trójką dzieci do swojego rodzinnego miasta.

Okoliczności zbrodni cały czas bada prokuratura

Okoliczności zbrodni w Pyrzycach wciąż badane są przez prokuraturę. Śledczy nie zdradzają jednak żadnych szczegółów. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, Joanna Biranowska-Sochalska poinformowała jedynie:

Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach. Zostały ujawnione ciała czterech osób. Nie zdradzamy żadnych szczegółów

Wiadomo też, że sprawa prowadzona jest pod kątem popełnienia zbrodni zabójstwa.

Chłopcy mieli zostać uduszeniu, a po nich miała zginąć ich matka

Niepotwierdzone informacje mówią o tym, ze dwaj chłopcy zmarli na skutek uduszenia. Po tej zbrodni mężczyzna miał zaatakować ich matkę. W tym czasie z mieszkania udało się uciec 11-letniej córce Eweliny, która znalazła schronienie u sąsiadów. Dziewczyna znajduje się cały czas pod opieką psychologa.

Z wpisów w mediach społecznościowych wynikało, że para bardzo się kocha

„Głos Szczeciński” dotarł do wpisów, które Victor, publikował na Facebooku jeszcze 18 listopada. Mężczyzna zamieścił na portalu społecznościowym zdjęcie córki oraz swojej partnerki i podpisał je: „Chwila miłości z moimi dwiema kobietami, kocham je”. Pod nim można przeczytać odpowiedź Eweliny. Kobieta napisała: „Nawet bogowie i boginie będą o ciebie zazdrośni”. Ostatecznie Victor odpowiedział: „To jest to, na co moje dzieci zasługują i mają, jako swoją matkę prawdziwą boginię”.

Znajoma pary twierdzi, że dzień wcześniej mocno się pokłócili

Wciąż nie wiadomo, dlaczego Victor posunął się do tak przerażających czynów. Jedna z mieszkanek Pyrzyc i zarazem znajoma pary w rozmowie z reporterami „Głosu Szczecińskiego” zdradziła, że widziała Victora i Ewelinę wracających ze sklepu. Mieli bardzo się kłócić.

Kolejne oficjalne informacje w poniedziałek

Pani prokurator, Joanna Biranowska – Sochalska, zdradziła, że więcej informacji w tej tragicznej sprawie zostanie podanych do informacji publicznej w poniedziałek.

Może Cię zainteresować

zamknij