×

Zboczeniec zaatakował dziewczynkę w Warszawie. Teraz jest poszukiwany przez policję

Około 40-letni mężczyzna obnażył się przed kilkuletnią dziewczynką w piątek rano na Bielanach przy Stawach Burstmana przy ulicy Petofiego w Warszawie. Zboczeńca wciąż poszukuje policja, która prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Rysopis mężczyzny

Funkcjonariusze podali rysopis poszukiwanego mężczyzny. Wiadomo, że jest „niski, łysy i ma brodę”. Tak niewielka ilość informacji dotyczących zboczeńca, sprawia, że szanse na jego znalezienie są bardzo niewielkie, jednak wciąż jest nadzieja. Nie wykluczone, że ktoś widział całą sytuację i może przedstawić więcej informacji dotyczących mężczyzny lub nawet wskazać, kim jest i gdzie przebywa.

Niepierwszy tego typu przypadek

To nie pierwszy tego typu incydent, który w ostatnim czasie miał miejsce w Warszawie. Jakiś czas temu do podobnego zdarzenia doszło na Pradze Północ. Póki co nie wiadomo, czy w jednym i w drugim przypadku sprawcą był ten sam mężczyzna.

Prośba o pomoc

Policja apeluje o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje w sprawie zboczeńca. Takie osoby są proszone o udanie się do komendy przy ulicy Żeromskiego 7 w Warszawie lub kontakt pod numerami (22) 603 10 55 i 112. 

Może Cię zainteresować

zamknij