×

Zbigniew Ziobro o śmierci Kristiny. „Zatrzymanie sprawcy to kwestia czasu”

W mediach można znaleźć pełno odniesień do tragicznej śmierci 10-letniej Krisitny z Mrowin. Teraz głos w sprawie morderstwa i wymiaru kary dla potwora, który w okrutny sposób zabił dziewczynkę, zabrał sam prokurator generalny. Zbigniew Ziobro o mordercy Kristiny mówił w samych najgorszych słowach podkreślając, że zatrzymanie sprawcy to tylko kwestia czasu. Jego zdaniem oprawca zasługuje na „najsurowszy wymiar kary”.

Zbigniew Ziobro o mordercy Kristiny

Za ogromną krzywdę dziewczynki należy się tej bestii najsurowszy wymiar kary. Ubolewam, że jeszcze nie weszło w życie bezwzględne dożywocie, które w miniony piątek z inicjatywy ministerstwa sprawiedliwości uchwalił parlament. To będzie najwyższa kara, jaką będzie można wymierzyć za najcięższe zbrodnie w sytuacji, gdy nie jest możliwe przywrócenie kary śmierci. A to ona w moim przekonaniu byłaby sprawiedliwą zapłatą za tak okrutny mord na niewinnej dziewczynce – mówił Zbigniew Ziobro o mordercy 10-latki z Morwin

Śmierć 10-latki

10-letniej Kristiny, która została zamordowana w czwartek 13 czerwca niedaleko swojego domu. Po przeprowadzonej sekcji zwłok okazało się, że przyczyną jej zgonu były liczne rany kłute w okolicach klatki piersiowej i szyi. Wiadomo również, że zbrodnia miała podłoże seksualne. Sprawca wciąż jest poszukiwany. Jego wizerunek został udostępniony w sieci.

Polecane

Może Cię zainteresować