×

To on zamordował 10-letnią Kristinę? Pojawił się trop, który na to wskazuje

Zabójstwo 10-latki z Mrowin wstrząsnęło całą Polską. Jak wykazała sekcja zwłok, ofiara miała liczne rany kłute i była wykorzystana seksualnie. Łowca Pedofilów wytypował prawdopodobnego mordercę dziewczynki. To Piotr Boszko z Piekar Śląskich, ścigany listem gończym. Podejrzany o śmierć Kristiny wciąż przebywa na wolności.

Łowca Pedofilów wie, kim jest podejrzany o śmierć Kristiny

Krzysztof Dymkowski jest znanym łowcą pedofilów, który od lat zajmuje się nagłaśnianiem przypadków przestępstw seksualnych. Udziela się w mediach społecznościowych i często dzieli się ze swoimi obserwatorami teoriami oraz przypuszczeniami dotyczącymi tragicznych wydarzeń.

Zaangażował się również w sprawę zabójstwa dziewczynki z Mrowin, ponieważ zgłosił się do niego świadek morderstwa 10-letniej Kristiny. Na podstawie informacji jakie mu przekazał, Łowca Pedofilów wytypował zabójcę.

Podejrzany o śmierć Kristiny jest znany policji

Według Dymkowskiego, morcercą 10-latki jest Piotr Boszko z Piekar Śląskich, który jest poszukiwany listem gończym za „obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszczanie się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadzanie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania” oraz za przestępstwo przeciwko wolności.

Podejrzany o śmierć Kristiny waży ok. 70-89 kg i ma nieco powyżej 170 cm wzrostu. To łysiejący mężczyzna o prostych ciemnych włosach. Ma ciemne oczy, owalną twarz i nie posiada zarostu.

Jak powiedział Tomasz Orepuk z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy:

Sprawdzamy różne tropy, przyjmujemy różne wersje. Trop pedofila z Piekar Śląskich również badamy

Przypomnijmy…

13 czerwca ciało 10-letniej dziewczynki znalazł przypadkowy przechodzeń w lesie. Wcześniej trwały jej poszukiwania, ponieważ wyszła do szkoły i ślad po niej zaginął.

Wyniki sekcji zwłok Kristiny wykazały, że przyczyną zgonu dziecka były liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Jednak ujawniono też ślady świadczące o tym, że zbrodnia miała podłoże seksualne.

Mamy nadzieję, że podejrzany o śmierć Kristiny szybko zostanie złapany

Może Cię zainteresować