wyniki sekcji zwłok Kristiny
Kategorie NewsyPolskaŻycie

Znamy wynik sekcji zwłok 10-letniej Kristiny. Nie pozostawia żadnych wątpliwości

Wczoraj Polskę obiegła porażająca wiadomość. 10-letnia Kristina, która nie dotarła do domu po szkole, nie żyje. Jej ciało znalazła przypadkowa grupa spacerowiczów w lesie. Jej zwłoki znajdowały się na terenie kompleksu leśnego w Pożarzysku. Natychmiast prokuratura wszczęła śledztwo. Znamy już wyniki sekcji zwłok Kristiny. Nie pozostawiają one żadnych wątpliwości.

Wyniki sekcji zwłok Krisitny. Osoby, które zajęły się tą tragiczną sprawą, chciały mieć pewność, co stało się zaledwie kilka kilometrów od domu 10-latki

Bezpośrednią przyczyną zgonu były liczne rany kłute szyi i klatki piersiowej. Nie ma wątpliwości, że zbrodni miała podłoże seksualne. Prokuratura nie podaje więcej szczegółów sekcji, która trwała 12 godzin. Bezsprzecznie wiemy, że doszło do okrutnej zbrodni.

wyniki sekcji zwłok Kristiny

Zbrodnia na 10-latce jest czymś przerażającym i wszyscy pragną tylko jednego – ująć sprawcę lub sprawców

Prokurator Rejonowy w Świdnicy, Marek Rusin, poinformował o tym, że dziewczynka została zamordowana. Dodał, że podłoże tej zbrodni miało bez wątpienia charakter seksualny. Zaznaczył tym samym, że nie może udzielać więcej informacji na temat samego śledztwa i wyników sekcji zwłok.

W badaniu tej zbrodni zaangażowana jest Prokuratura Okręgowa i Rejonowa ze Świdnicy. Działania prowadzi także policja – od szczebla powiatowego, aż po wojewódzki. Czynności prowadzone są pod kątem zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Wyniki sekcji zwłok Kristiny wykazał, że dziecko zamordował ktoś ze szczególnym okrucieństwem. Jak można zrobić coś tak okropnego?!

Mieszkańcy Mrowin są pogrążeni w żałobie. Nikt nawet w najgorszych koszmarach nie przypuszczałby, że Kristinę ktoś znajdzie martwą. Wprawdzie poszukiwania trwały kilka godzin, ale oczywiście nikt nie zakładał najgorszego scenariusza. Niestety porzucone ciało 10-latki nie pozostawiło żadnych złudzeń. Krisitna nie żyje, a jakiś potwór dokonał przerażającej zbrodni.

Dolnośląska policja zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich osób mogących posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Apel skierowany jest szczególnie do kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy w czwartek, w godzinach 8-18 poruszali się na odcinkach: Imbramowice- Pożarzysko Pożarzysko – Siedlimowice Imbramowice – Domanice Mrowiny – Pożarzysko. Dzwonić można pod numery telefonów 71 340-36-50, 71 782 41 08, 693-933-640, 605-535-833, 886-690-991 lub pod numer 112. Policja zapewnia anonimowość.

Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziców Kristinki…

Źródło i fotografie: popularne.pl, se.pl, twitter.com, wiadomosci.radiozet.pl
Tagi: