×

Zgłosił się świadek morderstwa 10-letniej Kristiny. Mężczyzna zrobił zdjęcie sprawcy

Śmierć 10-letniej Kristiny wstrząsnęła mediami na całym świecie. Co chwilę podawane są kolejne doniesienia dotyczące tragedii. Śledczy wciąż nie znają odpowiedzi na pytanie, kto dopuścił się zabójstwa dziewczynki? Wszystko wskazuje jednak na to, że są coraz bliżej znalezienia sprawcy. Jak to możliwe? Zgłosił się świadek morderstwa 10-letniej Kristiny, który zrobił zdjęcie sprawcy.

Świadek morderstwa 10-letniej Kristiny ma zdjęcie sprawcy

Świadek zdarzenia zgłosił się na policję ze zdjęciem, które zrobił sprawcy morderstwa dziewczynki. O sprawie poinformował na nagraniu zamieszczonym na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jak powiedział Krzysztof Dymkowski, zabójca jest już znany policji.

Informacja ta wciąż nie została jednak oficjalnie potwierdzona.

Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że mężczyzna mówi prawdę, a morderca zostanie jak najszybciej zatrzymany. Warto również tutaj przypomnieć, że adwokat z Świdnicy reprezentujący anonimowych darczyńców poinformował o 10 tys. złotych nagrody za pomoc we wskazaniu sprawcy zabójstwa.

Świadek morderstwa 10-letniej kristiny

Facebook

Tragiczna śmierć dziewczynki

10-latka zaginęła 13 czerwca koło południa, podczas gdy wracała ze szkoły do domu. Do pokonania miała niewiele ponad kilometr. Niestety do celu nigdy nie dotarła. Z zeznań świadków wynika, że po raz ostatni widzieli ją około 200 metrów od domu. W poszukiwaniach brali udział najbliżsi Kristiny, mieszkańcy wsi, policja i straż. Częściowo roznegliżowane ciało dziewczynki znaleziono po godzinie 20.00 w okolicy Imbramowic.

Może Cię zainteresować

zamknij