×

Zatrzymano ojca dziecka, którego zwłoki odkryto w domu w Szabdzie

Nowe doniesienia na temat koszmarnego odkrycia w Szabdzie pod Brodnicą (kujawsko-pomorskie). Nieoficjalnie: zatrzymano ojca dziecka. Policja poszukiwała go od wczoraj, odkąd ekipa remontowa wkroczyła do domu jednorodzinnego i znalazła w nim zwłoki dziecka w stanie rozkładu.

Koszmarne odkrycie

makabrycznym odkryciu pod Brodnicą jako pierwszy poinformował portal rmf24.pl. Właścicielka domu jednorodzinnego w miejscowości Szabda, umówiła się z ekipą budowlaną na 23 czerwca. Wtedy miały ruszyć prace remontowe. Po otwarciu drzwi do domu, ekipa zastała koszmarny widok…

W jednym z pomieszczeń stało dziecięce łóżeczko, a w nim znajdowały się zwłoki dziecka.

Właścicielka domu natychmiast powiadomiła policję. Jak się okazało, ok. 2-letni maluch, nie żył od dłuższego czasu. Ciało dziecka znajdowało się w stanie znacznego rozkładu.

Było to dziecko płci żeńskiej w wieku około 2 lat

– poinformowała „Czas Brodnicy” asp. sztab. Agnieszka Łukaszewska z brodnickiej policji.

Zatrzymano ojca dziecka

Korespondent RMF FM, Kuba Kaługa, podał niedawno, że w związku z tą wstrząsającą sprawą zatrzymano 33-letniego mężczyznę. To Bartosz – domniemany ojciec dziecka, który wraz z rodziną wynajmował dom w Szabdzie.

W momencie zatrzymania mężczyźnie miał towarzyszyć 2-letni chłopiec, który trafił do domu dziecka. Funkcjonariusze ustalili też miejsce pobytu matki oraz trójki pozostałych dzieci.

Z ustaleń „Faktu” wynika, że 27-letnia Paulina, matka dzieci, wyjechała do Warszawy, gdzie miała przejść szósty zabieg cesarskiego cięcia. Do stolicy miała pojechać razem z mężem i dziećmi. Termin porodu wyznaczono na 21 czerwca.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij