×

Makabryczne odkrycie pod Brodnicą. Znaleziono zwłoki dziecka, rodzice zniknęli

Makabryczne odkrycie pod Brodnicą: właścicielka jednego z domów w miejscowości Szabda powiadomiła policję o znalezieniu zwłok małego dziecka. Funkcjonariusze szukają małżeństwa, które wcześniej wraz z gromadką dzieci wynajmowało ten budynek.

Makabryczne odkrycie pod Brodnicą

O makabrycznym odkryciu jako pierwszy poinformował portal rmf24.pl. Właścicielka domu jednorodzinnego w miejscowości Szabda, umówiła się z ekipą budowlaną na 23 czerwca. Wtedy miały ruszyć prace remontowe. Po otwarciu drzwi do domu, ekipa zastała koszmarny widok…

W jednym z pomieszczeń stało dziecięce łóżeczko, a w nim znajdowały się zwłoki dziecka. Właścicielka domu natychmiast powiadomiła policję. Jak się okazało, ok. 2-letni maluch, nie żył od dłuższego czasu. Ciało dziecka znajdowało się w stanie znacznego rozkładu. Tę informację potwierdziła Agnieszka Łukaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Policja poszukuje rodziców dziecka

Policja poszukuje małżeństwa, które wynajmowało budynek. Właścicielka twierdzi, że para nie wzbudzała żadnych podejrzeń. 33-letni mężczyzna i 27-letnia kobieta, którzy wynajmowali dom w Szabdzie, mieli w sumie pięcioro dzieci (w wieku od dwóch do siedmiu lat). Według TVN24, kobieta znajduje się prawdopodobnie w jednym ze szpitali, gdzie urodziła kolejne dziecko, natomiast miejsce pobytu jej męża jest nieznane.

Sprawą zajęła się prokuratura.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij