×

Zostawiła córeczkę samą w łazience na chwilkę. Gdy wróciła, popłakała się

Rodzice malutkich dzieci wiedzą do czego mogą być zdolne ich pociechy. Kreatywne pomysły maluchów na zabawę z wykorzystaniem wszystkiego oprócz zabawek powodują, że opiekunowie muszą mieć oczy dookoła głowy. Mama pewnej dziewczynki dosłownie na chwilę zostawiła ją bez opieki w łazience. Gdy wróciła, zastała małą córeczkę w nietypowej sytuacji.

Zastała małą córeczkę w nietypowej sytuacji

Piłka, lalka oraz klocki to według rodziców ulubione zabawki dzieci. Jednak maluchy zwykle uważają inaczej. Interesują się wszystkim oprócz nich. Najciekawsze wydają się dla nich rzeczy zakazane i niedozwolone. Drewniana łyżka oraz garnki jeszcze są akceptowane przez rodzicieli. Kłopot powstaje, kiedy malec dobierze się do przedmiotów, które są potrzebne rodzicom.

Pewna mama po tym, jak zostawiła dziecko dosłownie na chwilę samo w łazience, zastała swoją córeczkę w nietypowej sytuacji. Widok jej maleństwa wprawił ją w osłupienie. Mały szkrab postanowił sprawdzić działanie pewnej nietypowej rzeczy. Mianowicie rezolutna dziewczynka przetestowała na sobie działanie wkładek higienicznych. Jaki był efekt tej zabawy?

To nagranie zrobiło furorę w sieci

Mimo tego, że wkładki były ukryte w szafce, to dla dziewczynki nie było żadną przeszkodą. Mianowice bez żadnego problemu wyciągnęła je i obkleiła się nimi cała: nóżki, rączki, brzuszek, a nawet włosy! Oszołomiona, ale równocześnie niezmiernie rozbawiona mama, nagrała całe zajście i udostępniła filmik w mediach społecznościowych. Rozweseleni rodzice skomentowali nagranie. Dodatkowo, opisali epizody zabaw, których ich dzieci się dopuściły.

Kiedyś nakryłam córkę jak piła wodę z muszli klozetowej…

Mój syn uwielbia papier toaletowy. Rozwija go, rozrzuca po całej łazience, a potem zjada

– wymieniali się przykładami.

Ujmujące nagranie zrobiło furorę na kanale, ma już ponad 35 tysięcy wyświetleń. Często jest udostępniany w sieci, rodzice pokazują tym samym jak wygląda prawdziwa codzienność z takim maluszkiem.

Źródła: www.edziecko.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x