×

Zaskakujący paragon z Zakopanego. „Aż mi mowę odebrało… Dosłownie!”

Zaskakujący paragon z Zakopanego. Popularna na TikToku testerka, która prowadzi w tym serwisie społecznościowym kanał „Aga testuje”, zapłaciła za obiad niemal 700 złotych. Jednak czy rozpaczała z tego powodu? Absolutnie nie!

Ekskluzywna restauracja i ekskluzywny obiad

Agnieszka prowadzi popularny kanał na TikToku. Możemy na nim zobaczyć filmiki, na których testuje jedzenie w różnych restauracjach w naszym kraju. Poleca tam rozmaite miejsca, które według niej naprawdę warto odwiedzić.

2 dni temu wybrała się do jednej z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych restauracji w zimowej stolicy Polski. Oto, co możemy usłyszeć na krótkim nagraniu:

Będąc w Zakopanem, odwiedziłam Restaurant Giewont z przepięknym widokiem na góry. Restauracja proponuje menu regularne i menu degustacyjne

Ostatecznie Aga oraz jej partner zdecydowali, że postawią na dwa zestawy z menu degustacyjnym. Jeden z nich składał się z 5 dań, a drugi z 7. Na ich talerzach znalazły się m.in. kwaśnica z żeberkiem jagnięcym, podhalański pstrąg, polędwica z dzikim brokułem, tatar z dwoma rodzajami wołowiny czy też creme brule z pistacjami. Oczywiście Aga zaznaczyła, że nie było tanio, ale….było pysznie!

zaskakujący paragon z zakopanego
TikTok

Zaskakujący paragon z Zakopanego

Para za całość zapłaciła 678 złotych. Pierwsze menu degustacyjne kosztowało 270 zł, a drugie 370 zł. Z kolei herbata 27 złotych, a woda mineralna 11. Mimo ceny Aga była niemal wniebowzięta:

Restauracja ta mocno mnie zaskoczyła, brakuje mi słów, żeby opisać to, czego tam doświadczyłam. Absolutnie najlepsza obsługa na Podhalu, najlepsze jedzenie na Podhalu.

Każdą ze swoich wizyt w przeróżnych lokalach Aga oznacza w skali gwiazdkowej – do 10. Ta restauracja otrzymała od TikTokerki aż 11 gwiazdek w tej skali! Z kolei pod postem z tym filmikiem zaznaczyła, że „Zakopane potrafi zaskoczyć”.

Pod filmem pojawiły się także i komentarze od internauów. Oczywiście byli zaszokowani ceną.

Jaki rachunek!

Wow! Nie wierzę w tę cenę…

Aż mi mowę odebrało… Dosłownie. Taki paragon!

Aga postanowiła odpowiedzieć na te słowa. Podkreśliła, że był to jej urodzinowy obiad. Prawdopodobnie dlatego postanowili z partnerem zaszaleć.

Zaznaczyłam, że tanio nie było. To mój urodzinowy obiad

@agatestuje #zakopane ♬ dźwięk oryginalny – WIS || Wyższy Instytut Smaku👸

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij