×

Ujawniono zarobki najmłodszych polskich aktorów. Te sumy robią wrażenie

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że zarobki aktorów grających w polskich serialach mogą znacząco się od siebie różnic. Okazuje się jednak, że aktorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i występują w popularnych serialowych produkcjach, są w stanie zarobić około tysiąc złotych… za dzień zdjęciowy! Nie wierzysz? „Super Express” ujawnił, na jakie stawki otrzymują młode gwiazdy takich seriali jak „M jak miłość”, „Rodzinka.pl” czy „Przyjaciółki”. Kto z nich inkasuje najwięcej?

Reklama

Zarobki młodych aktorów

Liderem, jeśli chodzi o zarobki wśród młodych gwiazd, jest 18-letni Adam Zdrójkowskiego z serialu „Rodzinka.pl” i prowadzący „The Voice Kids”. Młody aktor za jeden dzień na planie zdjęciowym otrzymuje około 3 tysięcy złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Tuż za 18-latkiem plasuje się kolejny aktor „Rodzinki.pl”, 14-letni Mateusz Pawłowski. Młody chłopak za jeden dzień pracy na planie serialu zarabia 2,5 tysiąca złotych.

Reklama
Rodzinka.pl

Rodzinka.pl

Ostatnie miejsce na podium zajmuje 19-letnia Wiktoria Gąsiewska, prywatnie dziewczyna Adama Zdrójkowskiego. Nastolatka za dzień pracy zarabia 2 tysiące złotych.

Kolejne pozycje

Na nieco mniejszą stawkę, ale również godną pozazdroszczenia, mogą liczyć bracia bliźniacy, Antoni i Kajetan Borowscy, z „Przyjaciółek”. Chłopcy zarabiają za jeden dzień pracy na planie serialu 1,2 tysiąca złotych.

Na identyczną wypłatę – 1,2 tysiąca złotych za dzień pracy – może liczyć Krystian Domagała z serialu „M jak miłość”

Miejsce tuż za nim zajmuje 19-letnia Julia Królikowska, która jest znana widzom z serialu „Klan”. Nastolatka za każdy dzień na planie zdjęciowym zarabia tysiąc złotych.

Nasz ranking zamyka Hubert Zdaniuk, który gra na co dzień w „Pierwszej miłości”. Chłopak za dzień pracy zarabia 800 złotych.

No cóż… Nie da się ukryć, że takich zarobków nie powstydziłby się niejeden dorosły.

Może Cię zainteresować