×

Nie otrzymał zaproszenia na ślub krewnego, dlatego w okropny sposób zemścił się na rodzinie

Wesela to niesamowita okazja do tego, aby spotkać się w gronie najbliższych i móc celebrować ślub zakochanej pary. Niestety z powodu małego budżetu niektórzy decydują się na mocne okrojenie listy gości.

Na własnej skórze poczuł to Sonny Donnie Smith, który jako jedyny nie otrzymał zaproszenia od krewnego. Otrzymał je za to ojciec i brat. Rozzłoszczony Sonny zamiast przyjąć to z pokorą lub po prostu zapytać parę młodą o to, postanowił zemścić się na rodzinie.

Miał w głowie plan, który chciał zrealizować

Czuł, że powinien zostać zaproszony, a niestety został pominięty. Co zrobił mężczyzna? Dobrze wiedział, że ojciec z bratem będą lecieć na ślub samolotem. Gdy znał datę wylotu, zadzwonił na lotnisko, podając ich nazwiska i informując, że są poszukiwanymi terrorystami, których powinno się natychmiast zatrzymać.

Wyobrażacie sobie coś takiego?!

Oczywiście każda taka informacja jest sprawdzana, ponieważ niczego nie można bagatelizować. Na lotnisku szybko pojawiła się policja, a wspomniani wcześniej 'terroryści' zostali zatrzymani. Przesłuchano ich, ale ostatecznie władze zdały sobie sprawę, że żaden z nich nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

Chciał utrzeć im nosa, a zrobił krzywdę tylko sobie

W Stanach Zjednoczonych zgłaszanie fałszywego zagrożenia terrorystycznego jest niezwykle delikatnym tematem. Mimo że do niczego nie doszło i nikomu nie stała się krzywda, to, czego dopuścił się Smith, jest poważnym wykroczeniem. Zatrzymał nie tylko pracę na lotnisku, ale zupełnie niepotrzebnie na miejscu pojawiły się specjalne służby, które mogłyby być potrzebne akurat w innym miejscu.

Billy J. Williams, prokurator w Oregonie w stanie Oregon, podczas procesu Smitha powiedział:

Bezpieczeństwo lotnisk i podróżnych w naszym kraju ma ogromne znaczenie dla organów ścigania. Nie możemy bagatelizować takich zachowań.

Sonny Smith przyznał się do winy. Grozi mu do dwóch lat więzienia i grzywna w wysokości 250 000 dolarów. Nie wspominając już, że teraz to na pewno nie zostanie zaproszony na jakikolwiek ślub.

Może Cię zainteresować

zamknij