×

Wkurzył się, że żona bez jego wiedzy zmieniła nazwisko. Zemścił się na niej w chamski sposób

Pewna sieć marketów mieszcząca się w Rosji ogłosiła nietypową promocję. Otóż każdy, kto zmieni nazwisko na nazwę ich sklepu, będzie mieć szansę na otrzymywanie około 800 euro miesięcznie, na zakupy.

Korzystając z okazji, pewna kobieta, która ostatnimi czasy nie dogadywała się z mężem, postanowiła skusić się na ofertę i zmieniła swoje nazwisko na nazwę supermarketu, w którym sama pracowała. Mąż kobiety nie pozostał jednak obojętny wobec decyzji żony i postanowił się na niej zemścić. To, co zrobił, przechodzi ludzkie pojęcie.

Choć ciężko w to uwierzyć, mężczyzna wynajął betoniarkę i zlecił, aby jej zawartość przelano do zaparkowanego niedaleko samochodu małżonki.

Wiedział, że będzie to idealna kara dla jego „ukochanej”, ponieważ dbała o porządek w aucie jak mało kto.

Cała akcja miała miejsce w biały dzień. Jakby tego było mało, mężczyźni świetnie się bawili, podczas gdy samochód był zalewany betonem, czego dowodem jest poniższe nagranie.

Wideo z tej niecodziennej sytuacji zostało opublikowane na YouTube. W ciągu zaledwie 4 dni obejrzało je ponad 1,8 miliona osób i zebrało tysiące różnych komentarzy.

Czy kobieta zasłużyła na taką karę?

Może Cię zainteresować

zamknij