×

Wielki cios zadany Durczokowi przez jego syna. Doszło do przykrego incydentu w ich rodzinie

Syn Kamila Durczoka zmienił nazwisko! Podjął ważną decyzję, która mogła zaboleć jego ojca. Był jednak stanowczy w swoim postanowieniu. Wpłynęło na to zachowanie znanego taty oraz… bezlitosna opinia publiczna.

Najbliższa rodzina Kamila Durczoka miała już dość…

Bliscy dziennikarza wiele przeszli przez ostatnie lata. Głównym powodem ich cierpienia, były medialne afery z udziałem Durczoka. Pierwszy skandal wybuchł kilka lat temu, gdy współpracownicy dziennikarza oskarżyli go o mobbing i molestowanie. Przed ogniem krytyki uciekł aż do Katowic, gdzie mieszkał jego nastoletni syn Kamil.

To właśnie był czas, gdy ich relacje uległy polepszeniu. Druczok, zatrudnił nawet syna w swoim portalu internetowym „Silesion”.

Junior szybko udowodnił, że jest nie tylko synem szefa, ale wartościowym pracownikiem

– komentowała sytuację matka chłopaka.

Niestety, pomimo starań rodzinę Durczoków zniszczyła kolejna afera. Po głośnym rozwodzie z Marianną Dufką, dziennikarz zaczął spotykać się z młodszą o 22 lata kobietą – Julią Oleś. Tym sposobem, jego nazwisko znów trafiło na pierwsze strony gazet. Jednak najgorsze miało jeszcze nadejść…

W lipcu 2019 roku, Kamil Durczok spowodował wypadek samochodowy. Podczas prowadzenia pojazdu miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. Za co publicznie przepraszał swoich bliskich w oficjalnym oświadczeniu.

Ja w tej sytuacji chcę powiedzieć jedno. Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich tych, którzy we mnie wierzyli. Wszystkich tych, którzy mi ufali. To są dla mnie bardzo, bardzo trudne dni…

– powiedział dziennikarzom TVP po wyjściu z sali rozpraw.

Syn Kamila Durczoka zmienił nazwisko, bo okryło się złą sławą

Nikt nie ma wątpliwości, że nazwisko dziennikarza nie miało najlepszej reputacji w mediach. O zmianach w życiu młodego Durczoka, poinformowała jego mama, Marianna Dufek:

Winem z czeskiej winnicy Dufków piję zdrowie Dufków, bo niebawem będzie ich więcej

– napisała wówczas była żona dziennikarza w mediach społecznościowych.

Ta wypowiedź wskazywała na to, że syn Kamila Durczoka planował zmienić nazwisko po ojcu i przyjąć panieńskie nazwisko mamy. Powodem miał być zły wpływ wizerunku i poczynań starszego Kamila na przyszłość potomka.

Według „Na żywo”, zrobił to z myślą o swojej karierze w zawodzie specjalisty od mediów internetowych. W takiej branży wizerunek jest niezwykle ważny, a ciężar po wybrykach i aferach ojca, mógłby mu zaszkodzić.

Ta decyzja z pewnością zabolała Kamila Durczoka

Oficjalnie Durczok nie skomentował sprawy, jednak z pewnością nie była to dla niego przyjemna informacja. Taka decyzja u własnego syna, musiała być przykrym doświadczeniem. Z drugiej strony, Kamilowi juniorowi też musiało być trudno żyć w tle ojca i jego afer.

Kamil Durczok zmarł dzisiaj nad ranem w katowickim szpitalu. Miał 53 lata

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij