×

Doda zmienia imię i nazwisko! Poprosiła fanów o podsyłanie propozycji

Piosenkarka szokuje fanów. Okazuje się bowiem, że Doda zmienia imię i nazwisko. Jakie dane będą widniały w jej nowych dokumentach?

To był ciężki rok dla Dody

W życiu każdego człowieka w pewnym momencie przychodzi czas na zmiany. Zmiany, które wywołane są różnymi czynnikami: zmianą szkoły, pracy, zmianą miejsca zamieszkania, rozstaniem z drugą osobą czy śmiercią bliskiej osoby.

Doda ma za sobą trudny rok, o którym z pewnością wolałaby jak najszybciej zapomnieć. Artystka przeszła załamanie nerwowe, odbyła publiczną walkę o film „Dziewczyny z Dubaju”, który stworzyła wraz z Emilem Stępniem, a przede wszystkim rozwiodła się ze swoim mężem. Nic dziwnego, że wyraźnie postanowiła odciąć minione dwanaście miesięcy grubą kreską. Piosenkarka po rozwodzie postanowiła nie tylko zmienić nazwisko, ale także zaszaleć z imieniem.

Doda zmienia imię i nazwisko

Przez 3 lata w dokumentach Dody widniało podwójne nazwisko Dorota Rabczewska-Stępień. Teraz piosenkarka wraca do nazwiska panieńskiego – to krok, na który decyduje się wiele rozwiedzionych kobiet. Doda postanowiła pójść jednak o krok dalej i przy okazji chce wprowadzić zmiany w kwestii swoich imion.

Idzie nowe. Idę odebrać zdjęcie do dowodu, paszportu, prawa jazdy i wszystkich dokumentów, bo wracam do swojego nazwiska panieńskiego. Postanowiłam przy okazji wykorzystać ten moment, by dopisać sobie drugie imię, którego nie mam i nigdy nie miałam

– ogłosiła Doda na Instagramie.

Czuję, że to jest ten moment. Pokonałam wiele złych rzeczy w tamtym roku. Udało mi się przetrwać, zawalczyć o siebie. Także robię teraz mnóstwo fantastycznych, ekscytujących rzeczy. Podejmuję różne fajne decyzje, których kiedyś bym nie podjęła. Bo uznałam, że raz się żyje. I dlatego też jak będę miała ochotę, to sobie wezmę drugie imię: „różowy smok z tęczą ku*wa na ogonie”.

– zażartowała Doda.

Nie no, wiadomo, że takiego nie zrobię. Dlatego pytanie do was: potrzebuję drugiego imienia. Pięknie brzmiącego, oryginalnego, które będzie przedstawiać moją moc, charyzmę, energię. Wysyłajcie pomysły

– dodała piosenkarka.

Propozycje fanów

Padły już pierwsze propozycje fanów:

Rita 🔥🔥

Estera czyli gwiazda

Diana ❤️

Matylda 😊

Wiktoria – zwycięstwo ✌️

To ostatnie padało zdecydowanie najczęściej. Czy właśnie je wybierze Doda?

A Ty masz jakąś propozycję dla Dody? Jeśli tak, koniecznie podziel się nią w komentarzach!

Źródła: www.instagram.com, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij