×

Olga wyszła z domu na kilka dni i zostawiła malutkie dzieci same. Finał jest tragiczny

Matka trójki dzieci z Rosji zrobiła coś, co nie mieści się w głowie. Kobieta zabrała ze sobą najstarszego syna i zniknęła na kilka dni. Beztroska kobieta kompletnie nie przejmowała się tym, że w domu została 3-letnia córka i 9-miesięczny syn. Gdy wróciła do mieszkania, najmłodsze dziecko już nie żyło. Olga B. zagłodziła niemowlę.

Wyszła z domu zostawiając w nim malutkie dzieci

Trudno uwierzyć, że jakakolwiek matka może być zdolna do tego, co zrobiła Olga B. O przerażającym zaniedbaniu kobiety poinformował portal „74.ru”. Olga B. mieszkała razem z trójką dzieci w rosyjskiej miejscowości Złatoust w obwodzie czelabińskim. Pewnego dnia wyszła z mieszkania razem ze swoim 7-letnim synem. Pozostałe dzieci- 3-lenia dziewczynka i ledwie 9-miesięczny chłopiec zostały całkiem same.

Zostawiła dzieci i zagłodziła niemowlę

Nie wiadomo co działo się z kobietą i jej 7-letnim synkiem po tym, jak wyszli z domu. Z informacji przekazanych przez policję wiadomo jednak, że kobieta wróciła z chłopcem do mieszkania dopiero po trzech dniach. Kiedy Olga B. pojawiła się w lokalu, 3-latka była wycieńczona, a jej 9-miesięczny synek już nie żył. Lokalne media poinformowały, że chłopiec zmarł z głodu.

Jednak kiedy matka wróciła do mieszkania, wcale nie zadzwoniła po pomoc dla malucha. Zamiast tego nikogo nie poinformowała i znowu wyszła z domu, ale tym razem zabrała ze sobą także 3-letnią córkę.

Babcia maluchów odkryła, że Olga B. zagłodziła niemowle

Tragedię odkryła dopiero matka Olgi B. Kobieta postanowiła wpaść w odwiedziny do córki i wnuków. Niestety w mieszkaniu znalazła jedynie ciało 9-miesięcznego chłopca. Olgi B. i pozostałych dzieci nie było na miejscu. Przerażona babcia natychmiast poinformowała policję.

Rosyjskiemu dziennikowi „Komsomolskaja Prawda” udało się porozmawiać z sąsiadami kobiety. Okazuje się, że niejednokrotnie słyszeli krzyki dochodzące z jej mieszkania. Już wcześniej zgłaszali odpowiednim służbom, że dzieciom kobiety może dziać się krzywda. Zgodnie z ich słowami, policja kilkukrotnie przyjeżdżała do rodziny. Niestety, mimo ich zgłoszeń nie udało się zapobiec tragedii.

matka zagłodziła niemowlę

Imgur

Zagłodziła niemowle – teraz grozi jej więzienie

Policjanci zatrzymali już Olgę B. Jednak nie udało się ustalić, gdzie jest ojciec dzieci. Na razie śledczy nie ujawnili, gdzie przebywała kobieta, kiedy jej najmłodszy synek umierał z głodu. Śledztwo trwa nadal, ale najprawdopodobniej kobieta usłyszy zarzut zaniedbania dziecka. W takim wypadku może trafić do więzienia na 2 lata. 7-letni syn i 3-letnia córka Olgi B. przebywają w placówce opiekuńczej.

Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Polecane

Może Cię zainteresować