×

6-latka zaginęła na plaży w Świnoujściu. Odnaleziono ją w Niemczech

Na plaży w Świnoujściu 6-latka przebywała razem z rodzicami. Dziecko bawiło się tak mocno, że nie zorientowało się, że oddaliło się od rodziny. Zrozpaczeni bliscy zgłosili zaginięcie dziewczynki, a jak się okazało, 6-latka odnalazła się… u zachodnich sąsiadów.

We wtorek tata dziewczynki zgłosił jej zaginięcie. Dziecko bawiło się na plaży, ale w jednej chwili zniknęło

Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania. 6-latki nie było ani na plaży, ani na promenadzie ani w centrum miasta. Nikt nie był w stanie jej znaleźć. Rodzice przeżywali istne piekło.

Gdy policja w Świnoujściu szukała dziewczynki, ktoś w tym samym czasie poinformował policję w Heringsdorfie na wyspie Uznam, że zaginęło dziecko

To okazał się dobry ruch, ponieważ okazało się, że 6-latka przeszła aż 8 kilometrów (!) i znalazła się na terenie Niemiec! Dziewczynka musiała wyglądać na zagubioną, ponieważ zainteresował się nią turysta, który później zgłosił sprawę policji. Dziecko nie reagowało na słowa mężczyzn, dopiero przekonało się do policjantki, która patrolowała plażę. Wtedy funkcjonariuszka zawiozła 6-latkę na komisariat, gdzie czekał na nią tata.

Kochani, to kolejna taka dramatyczna sytuacja. Ta historia skończyła się dobrze, ale pamiętajmy o tym, aby mieć zawsze oczy dookoła głowy

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować

zamknij