×

Zaginęła Magdalena Pytka. 26-latka zostawiła w domu telefon i dokumenty

Zaginęła Magdalena Pytka. 26-latka jest z Wojciechowic, okolice Piaseczna pod Warszawą. Młoda kobieta wyszła z domu około godziny 11:00 15 września. Nie zabrała ze sobą żadnych rzeczy osobistych. Telefon oraz dokumenty zostały w jej domu. Bliscy apelują o pomoc w znalezieniu dziewczyny.

Zaginęła Magdalena Pytka. Szuka jej rodzina

Pies tropiący znalazł trop tego samego dnia, którego zaginęła młoda kobieta, ale urwał się ok. godziny 23 w miejscowości Krępa. Przeszedł około 1000 metrów od domu Magdaleny. Nagle na chodniku pies nie był w stanie iść dalej. Zupełnie tak, jakby właśnie tam kobieta nagle wsiadła do jakiegoś pojazdu.

Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

Brat zaginionej prosi o pomoc i udostępnianie informacji o zginięciu. 15 września ubrania była w szarą bluzę, jasne jeansy i niebieskie sportowe buty.

RYSOPIS:

– 150 cm wzrostu
– szczupła
– ciemne, długie brązowe włosy
– brązowe oczy
– znaki szczególne: blizna po wyrostku

Jeszcze tego samego dnia przeszukano okoliczne opuszczone domy, działki, lasy i zagajniki

Cały czas trwają poszukiwania. Jeśli ktokolwiek widział 26-latkę, bądź zna miejsce jej pobytu, niech natychmiast skontaktuje się z policją pod numerem telefonu 112 lub zgłosi się do najbliższego komisariatu. Może tak napisać na Facebooku do strony, który opublikowała informację o zaginięciu Magdaleny Pytki: Zaginięcia – Niewyjaśnione sprawy w Polsce.

Każda informacja jest cenna. Rodzina prosi o pomoc

Zaginęła Magdalena Pytka

Polecane

Może Cię zainteresować

pijana chodziła po balustradzie
mandat za puszczanie gazów
4-latka w nagrzanym samochodzie