×

15-latka wsiadła do pociągu i ślad po niej zaginął. Rodzina jest zrozpaczona jej zniknięciem

15-latka wsiadła do pociągu, ale nigdy nie dotarła na miejsce. Zaginęła 10 dni temu, więc sytuacja jest bardzo poważna. Kontakt z Paulą Krysiak urwał się 9 lutego. Policja i rodzina dziewczyny apelują o włączenie się w poszukiwania nastolatki. Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje o zaginionej dziewczynie, powinien się natychmiast zgłosić. Bliscy 15-latki odchodzą od zmysłów

Zaginęła 15-latka

15-letnia Paula Krysiak była widziana po raz ostatni 9 lutego około godziny 10:04, gdy w Szczecinie wsiadała do pociągu jadącego w kierunku Piły. Niestety, nigdy tam nie dotarła. Na chwilę obecną nikt nie jest w stanie określić co się wydarzyło. Nie wiadomo czy w momencie wsiadania do pociągu ktoś jej towarzyszył ani czy została zmuszona do opuszczenia pociągu, na którejś z wcześniejszych stacji. Rodzina nie jest w stanie w żaden sposób się z nią skontaktować. Paula nie odezwała się także do żadnego ze swoich znajomych.

W chwili zaginięcia dziewczyna miała przy sobie legitymację szkolną oraz telefon. Jak donosi strona ”Zaginieni przed laty”, Paula Krysiak może znajdować się na terenie Stargardu. Organizacja wspomniała także, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Pauli towarzyszy 24-letnia kobieta. Miejscem docelowym jej podróży mógł być młodzieżowy ośrodek wychowawczy w Samostrzelu.

Wygląd poszukiwanej

W dniu zaginięcia nastolatka była ubrana w kurtkę moro, granatową bluzę, spodnie ogrodniczki typu jeans i czarne buty. Miała ze sobą niebieską walizkę. Paula mierzy 160 cm wzrostu, waży około 60 kg, ma czarne włosy sięgające ramion i ciemne oczy. Cechą wyróżniającą dziewczynę są liczne blizny zlokalizowane na lewej ręce będące śladem po samookaleczeniu.

Każda osoba, która posiada informacje na jej temat, jest proszona o zgłoszenie tego faktu Komendzie Powiatowej Policji w Pile pod numerem telefonu 67-353-15-60 lub 67-353-14-44 oraz łącząc się z numerem alarmowym 112.

Fotografie: Imgur.com, Facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować