×

Zaczął bić 5-latka po głowie, kiedy ten otworzył świąteczny prezent. Na tym nie poprzestał

Kolejny horror w domu za zamkniętymi drzwiami, gdy dorosły z pozoru człowiek znęca się nad bezbronnym i niewinnym dzieckiem. 22-letni Wesley McCollum pobił synka swojej partnerki i jak gdyby nigdy nic położył go spać pod nieobecność mamy. Gdy Bridgette Payne wróciła do domu i weszła do pokoju dziecka, aby je przytulić na dobranoc, zobaczyła, że chłopczyk płacze. Wtedy zwierzył się, że został pobity przez 22-latka.

5-letni Ayrian został pobity, ponieważ otworzył wcześniej świąteczny prezent. Wesley wpadł w szał i zaczął okładać malca.

Udostępniłam zdjęcia mojego pobitego synka na Facebooku, aby przestrzec inne mamy.

Wesley nigdy nie był agresywny. Od 10 miesięcy, gdy jesteśmy razem, nigdy nie podniósł ręki na żadnego mojego synka. Jestem przerażona, że ludzie mogą tak długo udawać i dopuścić się czegoś tak okropnego.

22-latek został aresztowany. Nikt nie miał wątpliwości, że on jest winien znęcaniu się nad dzieckiem.

Nie mogłam sobie wybaczyć, że nie było mnie przy synku, ale musiałam być w pracy. Obejmowałam go i przepraszałam z całych sił za to, że nie obroniłam go przed tym potworem.

Ten dramat śni mi się po nocach i nie mogę przez to spać. Co chwilę się budzę i biegnę sprawdzić, czy z nim wszystko w porządku. Dla Wesleya nie ma w ogóle żadnego wytłumaczenia. Jest najgorszą szumowiną, bo nikt normalny, nie podnosi ręki na niewinne dziecko. Na pewno złożę wniosek o zakaz zbliżania się do nas.

Chłopczyk dostał też kilka ciosów paskiem.

Może Cię zainteresować

zamknij