×

15 zachowań w związku, których nienawidzą mężczyźni. Z pozoru wydają się takie trywialne i niewinne!

Kobiety często narzekają, że dobrzy mężczyźni są zajęci. Jednak prawda może okazać się zupełnie inna. Ludzie są skomplikowani i trudno ich zrozumieć w dzisiejszych czasach. Niektóre związki po prostu są skazane na niepowodzenie.

Wierzcie lub nie, faceci są solidni i tak samo zaangażowani w związki jak kobiety. Jednak każdy ma swoje granice i są pewne zachowania, których żaden mężczyzna nie zniesie. Właśnie dlatego mamy dla was listę 15 rzeczy, które doprowadzają partnerów do szału. Choć niektóre z nich wydają się trywialne i niewinne, na dłuższą metę nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma tego długo.

Brak zaufania

Zaufanie to podstawa każdego związku. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrozumieć, lepiej nie zawracaj sobie głowy. Nie zakładaj od razu, że twój ukochany robi coś źle, jeśli nie odpowiada. Przecież czasem i tobie zdarza się nie odebrać telefonu, prawda?

Przesadna zazdrość o jego koleżanki

To twój problem, nie jego. Człowiek jest zdolny mieć przyjaciół płci przeciwnej i nie ma w tym absolutnie nic złego. Jego przyjaźń z kobietami również
bardzo dobrze o nim świadczy. Zazdrością nic nie wskórasz, a wszystko sprowadza się do wyżej wspomnianego zaufania.

Ciągłe zwracanie mu uwagi

On nie jest idealny, ale ty też nie. Pamiętaj, że oczekiwania w związku powinny być realistyczne i bądź sprawiedliwa. Nie macie 5 lat i bez sensu stawiać komuś oczekiwania, których sama nie jesteś w stanie spełnić.

Niezdrowa konkurencja

Zabawna i przyjazna konkurencja jest jak najbardziej w porządku. Jednak kiedy nieustannie starasz się być lepsza od niego lub pokonać go na każdej płaszczyźnie, sytuacja staje się niezdrowa. On wie, że jesteś niesamowita, wcale nie musisz tego udowadnia. A czy tak naprawdę ma znaczenie kto z was zarabia więcej?

Zero przestrzeni

Nie każdy facet oszukuje. Daj mu czasem odetchnąć i nie wpadaj w paranoję. Wystarczy mu uwierzyć i zaufać.

Kłótnie w miejscach publicznych

Wiadomo, że pary się kłócą, ale nie musicie tego wywlekać przed obcymi ludźmi. Oprócz tego, że nikogo to nie interesuje, obydwoje się tylko ośmieszacie. Spory rozwiązujcie samodzielnie w zaciszu mieszkania. Zyskacie na tym znacznie więcej, niż kłócąc się w kolejce do kasy.

Narzekanie na niego do znajomych

To z nim jesteś w związku, a nie ze znajomymi. Jeśli jest jakiś problem, on jest pierwszą osobą, z którą powinnaś o tym rozmawiać. Pamiętaj też, że niektóre rzeczy w związku to wasza prywatna sprawa i nie powinny być rozstrzygane nad drinkiem ze znajomymi.

Podkradanie z talerza jest urocze, ale ma granice

Kosztowanie posiłku czy kilka kęsów jest urocze i zupełnie normalne. Jednak jeśli 20 razy odmawiasz posiłku, bo nie masz ochoty lub jesteś na diecie, a później dosłownie pochłaniasz jego jedzenie, coś tutaj nie działa jak powinno.

Zawsze się spóźniasz, bo szykujesz się godzinami

Okej, każdy się czasem spóźnia, ale staraj się zaplanować dzień tak, by ze wszystkim wyrobić się na czas. Szanuj swój i jego czas. Nie pozwalaj mu czekać na siebie tylko dlatego, że makijaż zajął ci zbyt dużo czasu.

Używanie seksu do manupulacji

Seks to intymny akt, a nie środek do celu. Nigdy nie używaj go, by dostać to, czego chcesz lub ukarać swojego partnera.

Nieustanne wiszenie na telefonie

O ile nie wynalazłaś lekarstwa na raka, po prostu odłóż go do torebki. Wszyscy lubimy surfować po internecie, ale jest też rzeczywistość i twój
chłopak. Więc zamiast spędzać czas w wirtualnym świecie, spędź z nim trochę czasu i nacieszcie się sobą.

Wywlekanie starych kłótni

Wszyscy popełniamy błędy, ale ważne jest, by je zrozumieć i potrafić przeprosić. Trzymanie starych urazów i wyrzucanie ich przy każdej okazji niczego nie rozwiąże. Naucz się wybaczać i pewne rzeczy puszczać w niepamięć.

Pamiętaj, że on nie czyta ci w myślach

On serio nie wie dlaczego jesteś zdenerwowana albo co tym razem zrobił źle. Po prostu powiedz mu wprost co się stało, a oszczędzicie sobie wielu frustracji, kłótni i czasu.

Nie wierzysz w komplementy i odrzucasz miłe słowa

On uważa, że jesteś piękna, inteligenta, zabawna i w ogóle najwspanialsza na świecie. Właśnie dlatego jest z tobą, a nie kimś innym. Kiedy słyszysz miłe słowa, nie atakuj go i nie odrzucaj ich. Komplementy płyną z serca i po prostu zaakceptuj je. Nie doszukuj się podtekstów.

Pamiętaj, że nie wszystko da się zaplanować

Not everyone handles the windy conditions well #stonehenge #madgirlfriend

Post udostępniony przez Nicholas Wong (@nickwjd)

I nie wszystko musi być doskonałe. Jeśli coś nie idzie zgodnie z planem, to nie znaczy, że dzień jest zrujnowany. Ciesz się chwilą, a czasem nieprzewidziane sytuacje skutkują najwspanialszymi wspomnieniami. Twój chłopak nie chce być ciągłe była sfrustrowana, ale marzy, by zawsze oglądać uśmiech na twojej twarzy.

Może Cię zainteresować

zamknij