×

Tata słuchając mamy, położył córkę spać. Gdy kobieta weszła do sypialni, prawie pękła ze śmiechu

Zdarza się, że panowie biorą pewne rzeczy, które padają z ust ich kobiet, zbyt dosłownie. Potrafi to wyprowadzić panie z równowagi, a niekiedy po prostu rozbawić. Dziś mam dla Was jedną z takich historii.

Być może wyda Wam się mało śmieszna i banalna, ale jak się tak nad nią zastanowić… No kurcze. Panowie nie obraźcie się, ale niektórym z Was naprawdę zdarzają się takie rzeczy… Podobno wynika to z różnic w budowie mózgów obu płci ? (Tak, wiem, co myślicie o naszym talencie to prowadzenia samochodów).

Ashlie Nicole Williams i Aaron Cade są rodzicami ślicznej 2-letniej dziewczynki o imieniu London. Cała trójka mieszka w Baton Rouge w Luizjanie.

Pewnego dnia Ashlie właśnie skończyła zmywać naczynia, kiedy Aaron wrócił do domu z London w foteliku samochodowym, mówiąc, że dziewczynka zasnęła. Wtedy spytał ją, co ma teraz zrobić. Po sekundzie namysłu kobieta stwierdziła, że najlepiej będzie, jak położy ich córeczkę do łóżka, a ona za jakiś czas ją obudzi, aby zjadła kolacje i aby móc ją wykąpać.

Aaron, jak na przykładnego partnera przystało, postąpił zgodnie z instrukcjami…

Ashlie nie kazała mu wyciągnąć London z fotelika więc tego nie zrobił, po co? Miał się facet narazić?

Przecież to mama wie zawsze najlepiej!

Kiedy kobieta weszła do pokoju i zobaczyła, swoją córeczkę śpiącą w taki sposób, nie mogła powstrzymać śmiechu. Musiała szybko wyjść z sypialni.

Gdy opublikowała zdjęcie na Twitterze, szybko zyskało sporą popularność. Mamy śmiały się, że doskonale znają podobne sytuacje ze swojego życia, a tatusiowie cieszyli się, że nie są osamotnieni w takim dosłownym odbieraniu kobiecych słów.

A u Was jest podobnie? Podzielcie się swoimi historiami.

Polecane

Może Cię zainteresować