Tata słuchając mamy, położył córkę spać. Gdy kobieta weszła do sypialni, prawie pękła ze śmiechu

Zdarza się, że panowie biorą pewne rzeczy, które padają z ust ich kobiet, zbyt dosłownie. Potrafi to wyprowadzić panie z równowagi, a niekiedy po prostu rozbawić. Dziś mam dla Was jedną z takich historii.

Być może wyda Wam się mało śmieszna i banalna, ale jak się tak nad nią zastanowić… No kurcze. Panowie nie obraźcie się, ale niektórym z Was naprawdę zdarzają się takie rzeczy… Podobno wynika to z różnic w budowie mózgów obu płci 🙂 (Tak, wiem, co myślicie o naszym talencie to prowadzenia samochodów).

Ashlie Nicole Williams i Aaron Cade są rodzicami ślicznej 2-letniej dziewczynki o imieniu London. Cała trójka mieszka w Baton Rouge w Luizjanie.

Tata słuchając mamy, położył córkę spać. Gdy kobieta weszła do sypialni, prawie pękła ze śmiechuUdostępnij

Pewnego dnia Ashlie właśnie skończyła zmywać naczynia, kiedy Aaron wrócił do domu z London w foteliku samochodowym, mówiąc, że dziewczynka zasnęła. Wtedy spytał ją, co ma teraz zrobić. Po sekundzie namysłu kobieta stwierdziła, że najlepiej będzie, jak położy ich córeczkę do łóżka, a ona za jakiś czas ją obudzi, aby zjadła kolacje i aby móc ją wykąpać.

Aaron, jak na przykładnego partnera przystało, postąpił zgodnie z instrukcjami…

Tata słuchając mamy, położył córkę spać. Gdy kobieta weszła do sypialni, prawie pękła ze śmiechuUdostępnij

Ashlie nie kazała mu wyciągnąć London z fotelika więc tego nie zrobił, po co? Miał się facet narazić?

Przecież to mama wie zawsze najlepiej!

Kiedy kobieta weszła do pokoju i zobaczyła, swoją córeczkę śpiącą w taki sposób, nie mogła powstrzymać śmiechu. Musiała szybko wyjść z sypialni.

Tata słuchając mamy, położył córkę spać. Gdy kobieta weszła do sypialni, prawie pękła ze śmiechuUdostępnij

Gdy opublikowała zdjęcie na Twitterze, szybko zyskało sporą popularność. Mamy śmiały się, że doskonale znają podobne sytuacje ze swojego życia, a tatusiowie cieszyli się, że nie są osamotnieni w takim dosłownym odbieraniu kobiecych słów.

A u Was jest podobnie? Podzielcie się swoimi historiami.

Źródło: littlethings.com | Fotografie: twitter.com