×

Youtuber pofarbował dziewczynę na niebiesko. Potajemnie dolał do kąpieli barwnik

Youtuber pofarbował dziewczynę na niebiesko. Głupi żart nie przypadł do gustu nie tylko jego partnerce. Również jego obserwatorzy nie kryli oburzenia tym, że dla zdobycia dodatkowych polubień oraz subskrypcji, mężczyzna jest w stanie posunąć się do czegoś takiego.

Youtuber pofarbował dziewczynę na niebiesko

Brytyjski youtuber, Kristen Hanby z pewnością nie spodziewał się, że jego pomysłowy psikus zaowocuje tak dużym potępieniem ze strony fanów. Mężczyzna sądził, że tzw. prank, czyli sytuacyjny kawał wykorzystujący element zaskoczenia, zyska przychylny odbiór ze strony internautów. Tak się jednak nie stało.

Hanby dolał do wody niebieski barwnik, który sprawił, że po wyjściu z wanny jego dziewczyna przypominała smerfa!

Youtuber nagrał filmik, na którym możemy zobaczyć, jak przygotowuje kąpiel dla swojej dziewczyny Jasmine. Mężczyzna dodaje do jednego z jej ulubionych płynów kąpielowych specjalny barwnik do tkanin o kolorze niebieskim. Chwilę później widzimy, jak kobieta wychodzi z łazienki, a całe jej ciało ma kolor indygo. Ofiara żartu sprawia wrażenie zasmuconej.

Nagranie szybko stało się obiektem dyskusji internautów z całego świata. Co ciekawe, materiał wcale nie rozbawił ludzi, lecz był przyczynkiem do burzliwych kłótni w sieci. Jedna z komentujących osób napisała:

Jak zwykle dla mężczyzn zabawnie jest tylko wtedy, gdy kobiety stają się przedmiotem żartów.

Inni zwracali uwagę na to, że o Kristenie bardzo źle świadczy fakt, że jest gotów publicznie upokorzyć swoją dziewczynę, tylko po to, aby zwiększyć zasięgi, a tym samym zarobki.

Skutki głupiego żartu

Youtuberzy w ostatnich czasach licytują się na to, kto dalej posunie się w „żartach”. Wydaje się jednak, że polska „Ekipa”, która przyciąga zainteresowanie widzów lodami to nic w porównaniu z tym, do czego są skłonni influencerzy z Zachodu. Nagranie Kristena Hanby’ego na pewno przejdzie do historii YouTube’a ze względu na skrajną bezmyślność autora.

Obserwatorzy youtubera zauważają, że głupi żart z niebieskim barwnikiem może mieć fatalne skutki zdrowotne. Jeden z internautów tłumaczy, że tego typu środki nie są bez wpływu dla organizmu.

Równowaga pH prawdopodobnie wywalona w kosmos, infekcja intymna już w drodze, a skóra będzie podrażniona jak cholera i prawdopodobnie swędząca, zaś zmycie tego barwnika zajmie wieki. To było takie brzydkie z jego strony i wcale nie zabawne.

27-letni Hanby, pochodzący z Jersey, może się poszczycić aż 7 milionami obserwujących na Instagramie. Wartość jego internetowej marki jest szacowana na ponad milion dolarów. Incydent z barwnikiem to nie pierwsza szokująca akcja w jego wykonaniu. W przeszłości zdarzyło mu się już m.in. wepchnąć siostrę do basenu, obsypać ja talkiem czy udawać, że psuje telewizor swojej babci.

Pewien internauta wyciągnął z nagrania trafne wnioski. Warto zauważyć, że po wyjściu z wanny niektóre obszary ciała dziewczyny, jak np. szyja, nie zostały zabarwione na niebiesko. Może to wskazywać na to, że żart z udziałem Jasmine w rzeczywistości został zainscenizowany.

Ten „żart” jest wyraźnie komediowym skeczem. 1) Nigdy nie widzimy, jak dziewczyna wchodzi do wanny. 2) Nie ma mowy, żeby mogła siedzieć w wodzie przez godzinę i nie zauważyć, że jej skóra staje się niebieska. 3) Jeśli była zanurzona, to dlaczego jej ręce są ciemniejsze niż ramiona?

Niezależnie od tego czy zdarzenie było wyreżyserowane czy nie, youtuber osiągnął swój cel, jakim było zdobycie dodatkowego zaangażowania fanów.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij