×

Wzruszające wyznanie Ewy Krawczyk. „Nie muszę mówić, bo wszyscy się domyślają”

Wzruszające wyznanie Ewy Krawczyk poruszyło serca wielu. Krzysztof Krawczyk odszedł w kwietniu tego roku. Śmierć artysty była ogromnym ciosem dla jego żony.

Rozpacz Ewy Krawczyk

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się 10 kwietnia, ale wciąż odejście legendarnego artysty budzi wiele emocji. W trakcie obrzędów pogrzebowych łamiącym serce obrazkiem była zrozpaczona wdowa przytulająca się do trumny z ukochanym mężem. Ewa Krawczyk była bardzo związana ze swoim małżonkiem i jego śmierć była dla niej ogromnym ciosem.

Grób Krzysztofa Krawczyka

Na odejście ukochanej osoby nie da się przygotować, więc reakcja żony Krzysztofa Krawczyka nie była dla nikogo zaskoczeniem.

Ja mówię o nim „mój Krzysiu”. On jest. Chociaż człowiek wie, że ta bliska osoba jest chora i może odejść, to liczy zawsze na jakiś cud
– mówiła Ewa Krawczyk.

Legenda polskiej muzyki

Krzysztof Krawczyk był jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, uwielbianym przez fanów w każdym wieku. W swoim dorobku miał ponad 100 płyt i takie hity, jak „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „Jak minął dzień?”, „Byle było tak”, „Parostatek”, „Mój przyjacielu”. Jeden z największych hitów „Bo jesteś Ty” dedykował swojej żonie, Ewie Krawczyk. Po swoim odejściu pozostawił sporą pustkę.

Pytanie na śniadanie

Wspomnienie Krzysztofa Krawczyka na kultowym festiwalu

Odbywający się od piątku do niedzieli (3-5.09) 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu stał się okazją do wspomnień związanych z niedawno zmarłym piosenkarzem. Z tej okazji zagrano wyjątkowy koncert „Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną”, w którym najpopularniejsze utwory Krzysztofa Krawczyka przeplatały się ze wspomnieniami i anegdotami z jego życia.

Gościem specjalnym wydarzenia była najbliższa sercu Krzysztofa Krawczyka osoba – jego żona.

Wzruszające wyznanie Ewy Krawczyk

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku wyznała, że stara się nie poddawać, ale nie jest to dla niej proste. Strata bliskiej osoby jest niewyobrażalną tragedią, z którą musi się zmierzyć wiele osób. Zdobyła się na wzruszające wyznanie:

Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają… Biorę tabletki, mam wsparcie lekarzy, bez tego, bez tej pomocy bym sobie nie poradziła. Byliśmy z Krzysztofem przez tyle lat razem…
– mówi w rozmowie z Super Expressem Ewa Krawczyk.

Wdowa nie mogła opanować emocji podczas oglądania widowiska. Każda z wykonanych piosenek miała odtworzony głos zmarłego artysty, więc wykonawcy śpiewali „w duecie”.
Wzruszona wdowa ocierała łzy.

Może Cię zainteresować

zamknij