×

Wrócił z misji nic nikomu nie mówiąc. Gdy pojawił się w szkole, pewna dziewczynka podbiegła i go przytuliła

Żołnierze nie mają łatwego życia – ryzykują własnym zdrowiem, wyjeżdżają na misję, a co za tym idzie, zostawiają swoich najbliższych, którzy muszą cierpliwie czekać. Oczywiście, świadomość, że bliska nam osoba jest na misji i w każdej chwili może jej się coś stać, nie jest powodem do radości i potrafi przysporzyć mnóstwo stresu. Nie ma jednak nic piękniejszego, niż powrót takiej osoby do domu, a najlepszym tego dowodem jest poniższe nagranie.

Wideo zaczyna się słowami kamerzysty:

Cześć. Jesteśmy tutaj po to, aby zaskoczyć moją siostrę. Ojczym dziewczynki wrócił do domu, dlatego mamy zamiar pójść na stołówkę i zrobić jej niespodziankę.

Kiedy oboje doszli na miejsce, zaczęli rozglądać się za pasierbicą żołnierza. I choć to oni jej szukali, dziewczynka jako pierwsza ich zobaczyła

Youtube

Oprócz ogromnej miłości, którą się obdarowali, ojczym miał ze sobą również kwiaty i balony podkreślające piękno tego spotkania.

Wyjątkowe, a zarazem bardzo wzruszające nagranie zostało wyświetlone na Youtube już ponad milion razy!

Youtube

Nie ma się co dziwić, ponieważ wideo jest w stanie wzruszyć do łez nawet największego twardziela. Więź, jaka łączy tę dwójkę, jest nie do opisania.

To piękne, że mogli się znowu spotkać, a my możemy razem z nimi uczestniczyć w tej wyjątkowej chwili

Może Cię zainteresować

zamknij