×

11-latek przez 8 miesięcy nie widział psa. Jego reakcja, kiedy się spotykają, jest nie do opisania.

8 miesięcy temu najlepszy przyjaciel 11-letniego Rocco Risso zaginął. Jego pupil wabiący się Jack zniknął bez śladu. I choć chłopiec był załamany, nigdy nie stracił nadziei, że jego wierny czworonóg kiedyś do niego powróci.

Nie potrafię wytłumaczyć, jak bardzo Rocco płakał i tęsknił za swoim przyjacielem przez te miesiące. Nigdy nie przestał wierzyć, że Jack wróci do domu – tłumaczy serwisowi Dodo mama chłopca – Romi.

Chłopiec i jego bliscy szukali Jack’a w okolicy ich domu w Argentynie. Niestety, bezskutecznie.

Czas mijał, ale Rocco nie zapomniał o swoim przyjacielu. Pomimo wielomiesięcznej rozłąki, nie przestał wierzyć w szczęśliwe zakończenie.

Jack wrócił do domu po 8 miesiącach! A wszystko to dzięki pomocy przyjaciela rodziny Risso.

Mężczyzna zauważył bezpańskiego psa, który błąkał się bez celu niedaleko stacji benzynowej. Wystarczyło jedno spojrzenia, aby w zwierzaku rozpoznać zaginionego Jacka. Mama Rocco była w szoku, kiedy otrzymała wiadomość, że pupil jej synka w końcu się odnalazł.

Z tej okazji, postanowiła przygotować niespodziankę dla 11-latka.

Powiedziałam Rocco że mam dla niego prezent. Gdy zawołałam go na podwórko i zobaczył swojego przyjaciela, od razu cały smutek zniknął. Trzymał w ramionach Jacka, powtarzając: „Wiedziałem”.

Ten niesamowity moment został uwieczniony na nagraniu, które trafiło do sieci. Nie muszę chyba dodawać, że ponowne spotkanie przyjaciół poruszyło wiele serc na całym świecie. Ty również nie możesz tego przegapić!

Rocco i Jack znów są razem. Cieszą się każdą wspólną chwilą i w końcu mogą zapomnieć o bólu i smutku związanym z 8-miesięczną rozłąką.

Rocco znów jest szczęśliwym dzieckiem. On i Jack po całej tej sytuacji stali się sobie jeszcze bliżsi. Synek zawsze powtarza, że w życiu najważniejsza jest rodzina i zwierzęta domowe – podsumowuje mama 11-latka.

Prawdziwa przyjaźń to wyjątkowa więź, której nikt, ani nic nie pokona. Jeśli się z tym zgadzasz, podziel się powyższym artykułem ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować

zamknij