×

Dotkliwie go pobili i związali mu jądra ciasną trytką. Sadyści wciąż są na wolności

Biedny pies rasy Beagle został znaleziony w miejscowości Źlinice. Czworonóg padł ofiarą bezlitosnych sadystów, którzy znęcali się nad zwierzakiem, bili go, przywiązywali mu do ogona puszki, a co najgorsze związali jądra ciasną trytką.

Kiedy czworonoga zobaczył jeden z funkcjonariuszy, natychmiast zadzwonił do Opolskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Przedstawiciele organizacji już chwilę później stawili się na miejscu.

Pies chyba czuł, że przyjechaliśmy mu pomóc, bo od razu wskoczył nam do auta i natychmiast przewieźliśmy go do weterynarza, gdzie zapadła natychmiastowa decyzja o amputacji jąder… Zwierzę bardzo cierpiało, najprawdopodobniej do organu wdało się już niedokrwienie i martwica.

TOZ Opole zamieściło na swoim Facebooku wstrząsający wpis dotyczący biednego czworonoga.

Nadaliśmy mu robocze imię Diego, piesek zostanie pod naszą opieką. Wyleczymy go, zaszczepimy, odrobaczymy i postaramy się zagoić rany w jego sercu. Postaramy się pokazać mu, że są mimo wszystko ludzie, którym może zaufać. Znajdziemy mu dom, gdzie nikt nigdy nie zrobi mu już żadnej krzywdy – zaznaczają weterynarze.

Sprawcy, którzy w brutalny sposób znęcali się nad zwierzakiem wciąż są nieznani. Wiadomo już jednak, że pies został odebrany z towarzystwa przez swoich właścicieli.

Może Cię zainteresować

zamknij