×

Wytatuowała całe ciało. W przeciągu 7 lat zmieniła się nie do poznania

Tatuaże. Jedni uważają, że szpecą ciało, inni zakrywają nimi blizny, kolejni robią sobie niewielkie, symboliczne dziary. Ona z kolei wytatuowała całe ciało. Modelka Amber Luke w ciągu zaledwie 7 lat zmieniła się nie do poznania, a wszystko za sprawą tatuaży, których łącznie zrobiła sobie ponad 600! Teraz pochwaliła się kolejnymi etapami przemiany. Tę oceńcie już sami.

Modelka wytatuowała całe ciało

Amber Luke to pochodząca z Australii modelka. Kiedy była jeszcze nastolatką, nienawidziła swojego wyglądu. Miała blond włosy, a na jej ciele nie było żadnego tatuażu. Dziś, patrząc na nią, ciężko to sobie wyobrazić.

Metamorfoza Amber zaczęła się, kiedy miała zaledwie 19 lat. To wtedy podjęła radykalną decyzję i postanowiła rozpocząć swoją gigantyczną przemianę. Zaczęła nosić mocniejszy makijaż i zrobiła sobie kolczyki w policzkach. Wtedy też zdecydowała się na pierwszy tatuaż. Od tego momentu zakochała się w dziaraniu bez opamiętania.

W późniejszym czasie to właśnie tatuaże w największym stopniu ukształtowały wizerunek zewnętrzny modelki. Wytatuowała sobie nawet brodę, czoło, policzki czy… gałki oczne! Chciała, aby te ostatnie pasowały do jej jasnego koloru włosów.

Reasumując, w ciągu zaledwie 7 lat Amber Luke zrobiła sobie łącznie ponad 600 tatuaży. Jak sama opisuje, te pokrywają obecnie 98% powierzchni jej ciała. Oprócz tatuaży modelka w ostatnich latach zdecydowała się również na piercing w nietypowych miejscach czy rozcięcie języka.

Metamorfoza modelki

Modelka w ostatnim czasie podzieliła się z internautami zdjęciami obrazującymi proces swojej przemiany.

Uwielbiam swoją skórę, a ty?

– podpisała nagranie ukazujące jej własną metamorfozę.

@amberluke666 I love my own skin – do you?#tattooedgirlsoftiktok #amberluke #eyeballtattoo #foryoupage #bodymods #beforeandafter ♬ original sound – Kiera Lyons 🕯🕰🗝

Materiał, jak można było się tego domyśleć, podzielił internautów. Część z nich otwarcie skrytykowała wygląd modelki. Internauci odnieśli się m.in. do „normalnej pracy”, którą trudno będzie jej znaleźć. Byli też tacy, którzy zachwycali się przemianą Amber. W komentarzach czytamy:

Zawsze byłaś piękna. Ból to piękno

Zaczęła z wysokiego c, a później było tylko lepiej

Choć zdania na temat transformacji Amber Luke są podzielone, trzeba przyznać, że ta robi wrażenie i ciężko przejść obok niej obojętnie, prawda?

Źródła: www.o2.pl, www.instagram.com, www.tiktok.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij