×

Fenomenalny występ Alicji i Darii w „The Voice of Poland”. Jury odebrało mowę

10 edycja The Voice of Poland zachwyciła występem Alicji i Darii. Uczestniczki zmierzyły się w Bitwie, podczas której zaśpiewały utwór „1+1” Beyonce. Słychać wiele głosów, że jest to najlepszy występ w programie ostatnich lat!

W ostatniej Bitwie dziesiątej edycji zmierzyły się Alicja Szemplińska i Daria Reczek z drużyny Tomsona & Barona. Repertuar Beyonce jest wymagający. Obie uczestniczki pokazały klasę. Zaserwowały widzom i jurorom fenomenalny występ.

Niezwykłe dziewczyny

Obie wokalistki są niezwykle utalentowane i nic dziwnego, że ich głos tak zachwyca. Daria Reczek pochodzi ze Szczepanowa. Odkąd w wieku 7 lat rozpoczęła swoją przygodę z muzyką w klasie skrzypiec, nie wyobraża sobie bez niej życia. Na co dzień słucha popu, soulu i rocka, choć nie stroni też od muzyki klasycznej – właśnie taki repertuar wykonuje w chórze kościelnym, w którym śpiewa razem ze swoją mamą.

Alicja Szemplińska jest nastolatką z głową pełną marzeń, które w wieku 14 lat obudził w niej trener wokalny Michaela Jacksona Seth Riggs, u którego miała szansę kształcić swój talent. Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której Alicja zakochała się w soulu. Choć muzyka wypełnia całe jej życie, na co dzień jest przykładną uczennicą i wciąż zadziwia rodziców świadectwami z czerwonym paskiem.

voice.tvp.pl

Występ Alicji i Darii wywołał zachwyt widzów

Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń. Występ Alicji i Darii spotkał się z fenomenalnym odbiorem. Widzowie oraz jurorzy zerwali się do owacji na stojąco.  Wielu z internautów liczy, że Alicja i Daria spotkają się w finale. Wideo z ich występu ma już prawie 300 tyś. wyświetleń.

Każda ma coś innego barwa podobna, ale świetnie się uzupełniają więc gdybym musiała wybrać to wybrałabym się na koncert tego wspaniałego duetu

Cudowny występ. Gratuluję i dziękuję za wzruszenie, które odbiera mowę. Coś niesamowicie pięknego i szlachetnego. Obie wspaniałe, śliczne i utalentowane!

Coś absolutnie cudownego! Miałam ciarki na plecach – piszą użytkownicy YouTube’a.

Zwycięzca mógł być niestety tylko jeden. Daria przegrała Bitwę z Alicją. Michał Szpak uratował i nastolatka pozostaje nadal w programie. Czy w następnej konfrontacji pokona Alicję?

Źródła: www.radiozet.pl

Polecane

Może Cię zainteresować