×

Wyspany Łukasz Szumowski! Czegoś takiego nie widziano od tygodni

Wyspany Łukasz Szumowski nie był widziany od tygodni. A jednak teraz się pojawił! Minister zdrowia miał w końcu możliwość, aby odpocząć. Okres świąteczny zmienił go nie do poznania.

Wyspany Łukasz Szumowski

Redaktor RMF 24 Robert Mazurek rozmawiał wczoraj z ministrem Łukaszem Szumowskim. Wywiad został przeprowadzony internetowo i dotyczył obostrzeń oraz zakazów w trakcie pandemii.

Minister zdrowia zapowiedział m.in., że od 19 kwietnia ma rozpocząć się odmrażanie gospodarki. Przekonywał, że jest ona niezbędna dla medycyny i walki z koronawirusem, w przeciwnym wypadku Polska może być niewydolna ekonomicznie.

Poruszono także kwestię placówek edukacyjnych, ale rozmówca Mazurka zaznacza, że to sprawa wielowątkowa. Redaktor zwrócił uwagę na fakt, że po raz pierwszy od jakiegoś czasu polityk wygląda na… wyspanego!

I wręcz zachęcił słuchaczy do przyjrzenia się ministrowi Szumowskiemu:

To rzadki obraz, rzadki, dlatego zwróćcie państwo uwagę na to, jak wygląda wyspany Łukasz Szumowski. Wygląda jakieś 10 lat mniej.

Minister Szumowski sam obcina sobie włosy

Szef resortu zdrowia w rozluźnieniu pochwalił się także umiejętnościami fryzjerskimi, które nabył w trakcie kwarantanny. Samodzielnie obciął sobie włosy w domowych warunkach i zauważa, że to także ma wpływ na jego wygląd:

To też moje zdolności fryzjerskie, bo użyłem własnoręcznie maszynki i skróciłem sobie włosy.

Łukasz Szumowski od początku pandemii w Polsce pracował po godzinach i na wielu konferencjach prasowych wyglądał, jakby zupełnie nie spał. W jednym z wywiadów przyznał, że śpi tylko średnio 4-5 godzin. Na szczęście w święta mógł nieco zwolnić tempo i wreszcie odpocząć dłużej.

Źródła: www.rmf24.pl, www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować