Polacy ścigali się luksusowymi autami. Wjechali w niewinnego człowieka i go zabili

W niedzielę, tuż za polsko-słowacką granicą doszło do tragicznego wypadku, spowodowanego przez Polaków, którzy ścigali się luksusowymi samochodami: porsche, ferrari i mercedesem. Żaden z kierowców nie przejmował się obowiązującymi znakami i tym, że droga nie należy tylko do nich.

Słowacka policja umieściła w sieci nagranie, na którym widać, jak pędzące porsche uderza w skodę fabię, którą podróżowała rodzina

57-letni kierowca, który wiózł 50-letnią kobietę i 21-letniego mężczyznę, zginął. Jechał swoim pasem, ale to nie powstrzymało Polaków, którzy się ścigali, aby ryzykować jego życiem…

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Havária na videu

AUTENTICKÉ VIDEO: PRETEKALI SA A ZABILI NEVINNÉHO OTCA RODINYVideo nie je vhodné pre citlivé povahy.Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme vás neskôr informovať o podrobnostiach.

Publiée par Polícia Slovenskej republiky sur Dimanche 30 septembre 2018

Słowacka policja domaga się więzienia dla trzech kierowców z Polski

W czasie nielegalnego wyścigu doszło do śmierci przypadkowego kierowcy…

Publiée par Polícia Slovenskej republiky sur Lundi 1 octobre 2018
Ojciec Rydzyk komentuje film Sekielskich. Na jego wypowiedź czekali wszyscy

Odpowiedzialność karna

Polakom grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 42-latkowi, który prowadził porsche, grozi najwyższa kara. Prokuratura żąda dla nich trzymiesięcznego aresztu.

Polacy ścigali się luksusowymi autami. Wjechali w niewinnego człowieka i go zabiliUdostępnij

Oni się świetnie bawili, nie patrząc na to, że ryzykują czyimś życiem!

Publiée par Polícia Slovenskej republiky sur Lundi 1 octobre 2018

Zobacz także:

Źródło: wiadomosci.onet.pl, facebook.com, wiadomosci.onet.pl, facebook.com | Fotografie: facebook.com, facebook.com