×

Zrobiła zdjęcie z miejsca wypadku, gdzie zginęły 3 osoby. To nie jest zwykła fotografia

Temat śmierci i tego, co dzieje się z nami później, od zawsze wzbudzał wiele kontrowersji i pytań. Dodatkowo, co jakiś czas pojawiają się opisy zdarzeń, które skłaniają do refleksji.

Nie inaczej jest w przypadku historii zdjęcia, które zostało zrobione na miejscu wypadku samochodowego, w którym życie straciły 3 osoby. Na tajemniczej fotografii uchwycono coś, co dla wielu jest ewidentnym znakiem na istnienie nieba…

Był 25 kwietnia, ubiegłego roku. 23-letnia Hannah Simmons, jej 9-miesięczna córeczka A’lannah i 28-letnia przyjaciółka Lauren Buteau, jechały samochodem. W pewnej chwili Hannah straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w inny samochód. W wypadku życie straciła 23-latka, jej dziecko oraz przyjaciółka.

Tragiczne zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu ulicznym. W korku stała między innymi Anisa Gannon, która była w drodze do pracy. Jej ciotka Tara Noble powiedziała Today, że siostrzenica postanowiła zrobić zdjęcie, aby udowodnić szefowi, że naprawdę została uwięziona.

I to właśnie wtedy uchwyciła na fotografii coś niezwykłego…

Na zdjęciu z miejsca wypadku widać promień światła, który biegnie ku niebu. Wewnątrz można dostrzec 2 jaśniejsze plamy, które unoszą się ku górze.

Rodziny ofiar są przekonane, że to nie przypadek. Ich zdaniem to znak, że ich bliscy trafili do nieba. Tego samego zdania jest pani Noble, która uważa, że na zdjęciu jej siostrzenicy widać „szlak prowadzący do nieba”

W wypadku samochodowym zginęła Hannah (w środku) oraz Lauren (z lewej). Na zdjęciu jest również kuzynka Hannah – Paige (po prawej), która również wierzy, że niezwykła fotografia to znak dla bliskich ofiar.

Oczywiście nie brakuje opinii, że promień światła to nic innego jak zwykłe odbicie na szybie. Mimo to ciotka autorki zdjęcia jest przekonana, że to coś więcej.

Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, tym bardziej biorąc pod uwagę dwa mniejsze płomienie, które znalazły się wewnątrz większego światła – przekonuje kobieta. Trudno to opisać, w zasadzie to wygląda tak, jakby opuszczały nasz świat

Pani Noble dotarła do mamy 23-latki i pokazała jej zagadkowe zdjęcie. Pogrążona w żałobie Judy stwierdziła, że fotografia okazała się prawdziwym darem.

To zdjęcie zostało zrobione z jakiegoś powodu – abym nie oszalała. Hannah była także moją najlepszą przyjaciółką, która patrzy na mnie teraz z nieba

A jakie jest Twoje zdanie odnośnie zagadkowego zdjęcia? Z niecierpliwością czekamy na komentarz

Może Cię zainteresować

zamknij