×

Tragedia w Małej Nieszawce koło Torunia. W minioną sobotę tuż przed północą na drodze ekspresowej S-10 24-letni kierowca bmw jadący od strony Bydgoszczy zaczął nagle wyprzedzać Volkswagena Polo na podwójnej ciągłej. Niestety, młody mężczyzna nie przewidział najgorszego. W tym samym czasie z naprzeciwka nadjechał samochód osobowy Opel Astra, którym jechała rodzina z dziećmi. Doszło do zderzenia.

Komenda Miejska Policji w Toruniu

Tragiczne skutki wypadku

43-letni kierowca Opla poniósł śmierć na miejscu. Żona mężczyzny została przetransportowana do szpitala. Dwoje dzieci, które nie odniosły poważniejszych obrażeń, z kolei przekazano pod opiekę rodziny. Pochodzący z województwa mazowieckiego podejrzany o spowodowanie wypadku został natomiast zatrzymany do wyjaśnienia. Wiadomo, że w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Komenda Miejska Policji w Toruniu

Dochodzenie i pomoc w śledztwie

Na miejscu tragicznego wypadku pracował Prokurator z Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum i policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Każdy, kto był świadkiem zdarzenia lub może pomóc w ustaleniu szczegółów tragedii, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej w Toruniu ul. Grudziądzka 17 lub kontakt telefoniczny z dyżurnym oficerem komendy pod numerem 56 641 23 69 lub 69, a także z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Toruniu pod numerem 56 641 26 07.

Może Cię zainteresować