×

Straszne informacje o ofiarach karambolu pod Szczecinem. Zginęła cała rodzina

W zderzeniu sześciu samochodów i tira uczestniczyło 22 osób. Makabryczny wypadek na A6 pod Szczecinem odebrał życie sześciu poszkodowanym, w tym trójce dzieci. Cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Wypadek pod Szczecinem miał tragiczne konsekwencje

Tragiczny karambol pod Szczecinem rozegrał się w niedzielę 9 czerwca, około godziny 13:20 na trasie A6. Zaczęło się od tira, który wjechał w samochód osobowy, wywołując tzw. efekt domina. Kolejne samochody wpadały na siebie, co doprowadziło do tragedii.

W wypadku uczestniczyło sześć samochodów osobowych i ciężarówka. 22 osoby, w tym siedmioro dzieci, zostały uwięzione w pojazdach. Niestety szóstce ofiar nie udało się pomóc.

Wypadek pod Szczecinem – zginęła pięcioosobowa rodzina

Karambol miał tragiczne konsekwencje. Jednym z pojazdów, które uczestniczyły w wypadku, podróżowało dwoje dorosłych i trójka dzieci. Wszyscy zginęli na miejscu, ponieważ pojazdy biorące udział w wypadku stanęły w płomieniach. Według informacji od prokuratury, ofiary najprawdopodobniej były rodziną, jednak do ustalenia tej informacji konieczne będą badania genetyczne.

Życiu rannych nie zagraża niebezpieczeństwo

Czwórce rannych z wypadku udzielono już pomocy. Najciężej ranna, przetransportowana z miejsca karambolu do szpitala śmigłowcem jest w stanie stabilnym. Do szpitala trafiły także dwie kobiety z urazami rąk. Jedna wyszła z placówki jeszcze w niedzielę, natomiast druga przeszła operację. Według informacji od lekarzy, najprawdopodobniej we wtorek będzie mogła wyjść ze szpitala.

Policja zatrzymała kierowcę tira

Według wstępnych ustaleń, wypadek pod Szczecinem mógł spowodować kierowca ciężarówki. Mężczyzna został zatrzymany, a policja zaplanowała już przesłuchanie. Jeśli okaże się winny, może grozić mu nawet do 12 lat więzienia.

Bliskim ofiar składamy najszczersze kondolencje

Polecane

Może Cię zainteresować