Gdy spała, mąż wielokrotnie ją wykorzystywał. Spełniał swoje najdziwniejsze fantazje

Ta sytuacja miała miejsce w marcu tego roku w Wielkiej Brytanii. Pewna kobieta odkryła w telefonie męża, że mężczyzna regularnie wykorzystywał ją bez jej wiedzy i wszystko nagrywał. Trwało to przez kilka miesięcy.

Zapomniał telefonu i żona wszystko odkryła

Brytyjczyk bez wiedzy żony spełniał z nią swoje najskrytsze i najdziwniejsze fantazje erotyczne. W tym czasie kobieta spała i nie miała o niczym pojęcia. Sprawa wyszła na jaw zupełnie przypadkowo. Pewnego dnia mężczyzna zapomniał zabrać do pracy telefonu. Żona wzięła go wówczas do ręki i przejrzała całą zawartość urządzenia. W pewnej chwili zauważyła ikonkę o nazwie „Video Locker”. Bardzo ją ona zaintrygowała i postanowiła sprawdzić także i ją. Gdy w nią kliknęła, jej oczom ukazały się nagrania, które dosłownie zmroziły jej krew w żyłach.

Gdy spała, mąż wielokrotnie ją wykorzystywał. Spełniał swoje najdziwniejsze fantazjeUdostępnij

Przerażające nagrania

Na filmach zobaczyła siebie twardo śpiącą, podczas gdy jej mąż wykorzystuje ją seksualnie i spełnia swoje najskrytsze fantazje. W czasie jednego z aktów wytrysnął jej na twarz, a następnie wszystko dokładnie wytarł, nim kobieta zdąrzyła się obudzić. To nie wszystkie nagrania. Reszta zawartości nie została jednak ujawniona.

Tragedia na porodówce. "Gdyby wykonali cesarkę 15 minut wcześniej, maluch by żył"

Przerażona i zdenerwowana natychmiast zadzwoniła do jego miejsca pracy, żądając wyjaśnień. Independent zacytował słowa kobiety, które wypowiedziała do męża tuż po tym, jak odkryła prawdę:

Właśnie obejrzałam filmy na twoim telefonie. Widać na nich, jak mnie gwałciłeś. Zgłoszę to na policję!

Gdy spała, mąż wielokrotnie ją wykorzystywał. Spełniał swoje najdziwniejsze fantazjeUdostępnij

Sam oddał się w ręce władz

Mężczyzna jednak ją ubiegł. Do tego stopnia przeraził się groźbami żony, że po pracy natychmiast udał się na najbliższy komisariat i o wszystkim opowiedział policjantom. Skruszony miał im wyznać:

Uprawiałem seks z żoną, jednak ona się na to nie godziła. Odkryła to i obejrzała nagrania w moim telefonie

Zostawiła córeczkę z partnerem. Gdy wróciła, dziewczynka zanosiła się od płaczu

To koniec ich związku

Kobieta jest zaszokowana tym, co się stało. Wyznała, że bierze bardzo silne leki nasenne, a być może mąż dodawał jej większą ilość, dlatego spała tak twardo, że niczego nie czuła. Wcześniej nigdy nie miała żadnych podstaw do tego, aby jej zaufanie w stosunku do męża zostało nadwyrężone. Zawsze wydawał się jej godny zaufania. Wychowywali razem dzieci. Na łamach Daily Mail wyznała:

Od tamtej chwili życie moje i naszych dzieci zostało wywrócone do góry nogami. To się stało w taki sposób, że nie mogę się z tym pogodzić i nie potrafię przestać o tym myśleć. Nigdy nie przypuszczałam, że on będzie zdolny do czegoś takiego. Oszukał mnie i nie chcę już mieć z nim nic wspólnego

Gdy spała, mąż wielokrotnie ją wykorzystywał. Spełniał swoje najdziwniejsze fantazjeUdostępnij

Wyrok sądu

Sprawa ostatecznie trafiła do sądu. Brytyjczyk przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd w Newcastle skazał go na 9 lat więzienia. Sędzia, który prowadził rozprawę, w uzasadnieniu wyroku powiedział, że mężczyzna:

Nie mając oporów w wykorzystywaniu seksualnym żony i robiąc to dla własnej przyjemności, skrzywdził ją i potraktował jak przedmiot

Zobacz także:

Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: pixabay.com, pixabay.com, pixabay.com, flickr.com