×

Gdy spała, mąż wielokrotnie ją wykorzystywał. Spełniał swoje najdziwniejsze fantazje

Pewna kobieta odkryła w telefonie męża, że mężczyzna regularnie wykorzystywał ją bez jej wiedzy, a w dodatku wszystko nagrywał. Trwało to przez kilka miesięcy.

Zapomniał telefonu i żona wszystko odkryła

Brytyjczyk bez wiedzy żony spełniał z nią swoje najskrytsze i najdziwniejsze fantazje erotyczne. W tym czasie kobieta spała i nie miała o niczym pojęcia. Sprawa wyszła na jaw zupełnie przypadkowo. Pewnego dnia mężczyzna zapomniał zabrać do pracy telefonu. Żona wzięła go wówczas do ręki i przejrzała całą zawartość urządzenia. W pewnej chwili zauważyła ikonkę o nazwie „Video Locker”. Bardzo ją ona zaintrygowała i postanowiła sprawdzić także i ją. Gdy w nią kliknęła, jej oczom ukazały się nagrania, które dosłownie zmroziły jej krew w żyłach.

Przerażające nagrania

Na filmach zobaczyła siebie twardo śpiącą, podczas gdy jej mąż wykorzystuje ją seksualnie i spełnia swoje najskrytsze fantazje. W czasie jednego z aktów wytrysnął jej na twarz, a następnie wszystko dokładnie wytarł, nim kobieta zdąrzyła się obudzić. To nie wszystkie nagrania. Reszta zawartości nie została jednak ujawniona.

Przerażona i zdenerwowana natychmiast zadzwoniła do jego miejsca pracy, żądając wyjaśnień. Independent zacytował słowa kobiety, które wypowiedziała do męża tuż po tym, jak odkryła prawdę:

Właśnie obejrzałam filmy na twoim telefonie. Widać na nich, jak mnie gwałciłeś. Zgłoszę to na policję!

Sam oddał się w ręce władz

Mężczyzna jednak ją ubiegł. Do tego stopnia przeraził się groźbami żony, że po pracy natychmiast udał się na najbliższy komisariat i o wszystkim opowiedział policjantom. Skruszony miał im wyznać:

Uprawiałem seks z żoną, jednak ona się na to nie godziła. Odkryła to i obejrzała nagrania w moim telefonie

To koniec ich związku

Kobieta jest zaszokowana tym, co się stało. Wyznała, że bierze bardzo silne leki nasenne, a być może mąż dodawał jej większą ilość, dlatego spała tak twardo, że niczego nie czuła. Wcześniej nigdy nie miała żadnych podstaw do tego, aby jej zaufanie w stosunku do męża zostało nadwyrężone. Zawsze wydawał się jej godny zaufania. Wychowywali razem dzieci. Na łamach Daily Mail wyznała:

Od tamtej chwili życie moje i naszych dzieci zostało wywrócone do góry nogami. To się stało w taki sposób, że nie mogę się z tym pogodzić i nie potrafię przestać o tym myśleć. Nigdy nie przypuszczałam, że on będzie zdolny do czegoś takiego. Oszukał mnie i nie chcę już mieć z nim nic wspólnego

Wyrok sądu

Sprawa ostatecznie trafiła do sądu. Brytyjczyk przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd w Newcastle skazał go na 9 lat więzienia. Sędzia, który prowadził rozprawę, w uzasadnieniu wyroku powiedział, że mężczyzna:

Nie mając oporów w wykorzystywaniu seksualnym żony i robiąc to dla własnej przyjemności, skrzywdził ją i potraktował jak przedmiot

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij