×

7-latka była z mamą w restauracji. Obcy mężczyzna zaciągnął ją do toalety i wykorzystał

Trudno jest sobie wyobrazić, że przychodzimy do restauracji z rodziną, z dziećmi, a tam, dzieje się komukolwiek z naszych bliskich potworna krzywda. Czegoś takiego doświadczyła pewna mama z RPA. Wyszła z rodziną do lokalu, gdzie jej bezbronna, 7-letnia córeczka została zgwałcona.

Wciągnął ją do toalety dla mężczyzn i brutalnie wykorzystał

Do tych przerażających wydarzeń doszło w Pretorii. 7-letnia dziewczynka była wraz ze swoją rodziną na obiedzie. Najpierw bawiła się chwilę na placu zabaw tuż przed restauracją, a później udała się do toalety. W ślad za nią ruszył obcy mężczyzna. Złapał dziewczynkę i zaciągnął ją do łazienki dla mężczyzn. Tam zaczął brutalnie gwałcić.

Mama zaniepokojona zniknięciem córki podniosła alarm

Kiedy mama 7-latki zauważyła, że jej córka długo nie wraca, zaczęła jej szukać. Nagle usłyszała przerażające dźwięki, dochodzące z toalety dla mężczyzn. Wtedy natychmiast podniosła alarm. Gdy udało się otworzyć drzwi, wszystkich zastał szokujący widok. 20-letni gwałciciel był zupełnie nagi, dziewczynka również, a z okolicy pachwiny płynęła jej krew.

Goście restauracji chcieli dokonać samosądu

Klienci rzucili się na 20-latka. Rozgniewany tłum był bardzo agresywny, dlatego obsługa restauracji zatrzasnęła napastnika w toalecie i pilnowała do go przyjazdu policji.

Świadek zdarzenia w rozmowie z mediami powiedział, że młody mężczyzna siedział sam w pobliżu placu zabaw. Gdy kelner przyszedł odebrać od niego zamówienie, powiedział personelowi, że czeka na przyjaciela.

20-latek został aresztowany i oskarżony o gwałt

Może Cię zainteresować