×

Uczniowie weszli do sali na egzamin. Wtedy zobaczyli, co jest napisane na ławce każdego z nich

Myślę, że każdy z nas pamięta choć jednego nauczyciela, który miał dobry kontakt z uczniami i potrafił im wiele przekazać. To jest bardzo cenne, zwłaszcza gdy dzieci są wrażliwe. Wsparcie w szkole jest tak samo ważne, jak zainteresowanie domowników.

Niezależnie od tego, czy to nauczyciel pierwszoklasisty, który chce zarazić pasją do malowania czy nauczyciel starszych dzieci, który chce przekazać im cenne wskazówki – każdego z nich wspomina się z wielkim sentymentem. W rzeczywistości jest to prawie niemożliwe, aby wyrazić, jak cenny jest dobry pedagog, który jest oddany dzieciom i zachęca ich do nauki i wierzy w ich rozwój. Taki człowiek otwiera im drzwi na świat i zmienia życie. Chandni Langford, nauczycielka piątej klasy w New Jersey’s Woodbury School System, udowodniła wszystkim, że jest wyjątkową osobą. Przygotowała swoim uczniom niesamowitą niespodziankę, która na pewno pozostanie w ich sercach na lata.

Na koniec semestru pani Langford postanowiła zaskoczyć swoich uczniów.

wyjatkowy nauczyciel (1)

System oceniania w New Jesrey jest bardzo surowy i wiele wymaga od dzieci, dlatego też pani Langford postanowiła dać uczniom wsparcie, na jakie zasługują.

(Lis, pamiętaj, że do sukcesu nie dojedziesz windą. Musisz go osiągnąć, wchodząc schodami. Dasz radę!)

wyjatkowy nauczyciel (2)

Nauczycielka postanowiła napisać przed testem każdemu z nich spersonalizowaną wiadomość, którą zostawiła na ławkach.

Napisała wszystko markerem, który łatwo się ściera. Notatki były osobiste i skierowane konkretnie do danej osoby.

(Kwydir, nauka to Twoja super siła! Pamiętaj, że nigdy nie wolno przestawać próbować. Nie zapominaj także się rozwijać!)

wyjatkowy nauczyciel (3)

Można było zobaczyć wiele inspirujących haseł: „Nauka jest Twoją siłą”, „Rozwijaj się!” czy „Warto się uczyć!”.

Jej wiadomości trafiły bezpośrednio do konkretnej osoby, dzięki temu rozluźniły tuż przed samym testem i dały nadzieję na to, że wszystko pójdzie dobrze. Jeden z uczniów przyznał, że był bardzo zestresowany, a gest ze strony nauczycielki bardzo mu pomógł.

wyjatkowy nauczyciel (4)

Nie skupiła uwagi tylko na sobie i zamiast podpisać się swoim nazwiskiem, zrobiła to w imieniu wszystkich nauczycieli.

Poza tym zostawiła każdemu coś słodkiego na rozładowanie emocji. Taki nauczyciel to skarb i powinno się go doceniać!

wyjatkowy nauczyciel (5)

Pani Langford została doceniona za swój gest przez władze szkoły.

Na prowadzonym na Facebooku koncie dodano zdjęcia z podpisanymi ławkami. Ludzie byli zachwyceni indywidualnym podejściem do dzieci. W ciągu zaledwie kilku dni informację o wspierającej nauczycielce udostępniono ponad 17 tysięcy razy!

wyjatkowy nauczyciel (6)

Poza zdjęciami dodano także post:

„Aby zmotywować uczniów piątych klas tuż przed testem, pani Langford przygotowała dla każdego z nich inspirującą wiadomość. Indywidualna notatka została napisana markerem, który łatwo można było zmyć.

Może Cię zainteresować