×

Wszedł do mieszkania pod nieobecność lokatorki. Nie do wiary, co zrobił

Właściciel wszedł do mieszkania pod nieobecność lokatorki. Nie wiedział, że kobieta zamontowała w mieszkaniu kamery. Te zarejestrowały dziwne zachowanie wynajmującego.

Wszedł do mieszkania pod nieobecność lokatorki

Wynajem mieszkania to duża przygoda, zarówno dla najemcy, jak i dla właściciela. Bywa tak, że obie strony są zadowolone z zawartej umowy. Ale niestety dość często zdarzają się ekstremalne sytuacje, w które aż trudno uwierzyć. Tak było w przypadku kanadyjskiej nauczycielki Tyishy Macleod. Kobieta postanowiła zamontować kamery w wynajmowanym przez nią mieszkaniu, żeby móc poczuć się bezpiecznie. Nie spodziewała się, co odkryje dzięki nim…

24-latka przekonała się, że właściciel mieszkania nadużywa swoich praw. Mężczyzna wielokrotnie wchodził do lokum pod nieobecność Tyishy, ale nie to było najgorsze… 24-latka nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy to zobaczyła.

Nagranie z ukrytej kamery

Na jednym z nagrań widać, jak właściciel mieszkania wchodzi do pokoju Tyishy. Potem pochyla się i ukrywa twarz w poduszce, jakby chciał powąchać poszewkę. Następnie mężczyzna odchyla jeszcze kołdrę i gładzi ręką prześcieradło, po czym wychodzi z pomieszczenia.

@tyishamacleod

Let’s just say, I’ll be moving and getting out of my lease! Like for part 2! #creepy #landlordsfromhell #pt1 #foryoupage #canada????

♬ Oh No – Kreepa

Po co to zrobił?

Współlokatorka Tyishy poprosiła, żeby właściciel mieszkania wytłumaczył się z niezapowiedzianych odwiedzin. Wówczas przyłapany na gorącym uczynku mężczyzna zaczął tłumaczyć, że w sypialni szukał… kota 24-latki. Twierdził, że chciał go nakarmić, dlatego zaglądał pod poduszkę i kołdrę. Czy mówił prawdę?

24-latka nie uwierzyła w tę wersję wydarzeń. Po pierwsze, to współlokatorka Tyishy miała się zająć kotem pod jej nieobecność. Kanadyjka podkreśla, że nie pozwoliła właścicielowi wchodzić do mieszkania. Kobieta rozmawiała już z policją i wniosła oskarżenie przeciwko wynajmującemu. Oczywiście Tyisha ma również zamiar się wyprowadzić. Za pomocą mediów społecznościowych zaapelowala do kobiet, które samotnie wynajmują mieszkanie, by uważały na siebie i montowały kamerki, jeśli mają taką możliwość.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować