×

Wstrząsająca zbrodnia w stolicy! Nagie ciało kobiety porzucone w krzakach

Wstrząsająca zbrodnia w Parku Praskim: w niedzielę rano pracownik firmy sprzątającej natknął się na ciało kobiety. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, kobietę brutalnie zgwałcono i uduszono.

Reklama

Zbrodnia w Parku Praskim

W niedzielę ok. godz. 7.30 do stołecznej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o ciele kobiety, odnalezionym w Parku Praskim. Wstrząsającego odkrycia dokonał pracownik firmy sprzątającej, który był w trakcie wykonywania swoich obowiązków. Zwłoki kobiety porzucono w krzakach.

Jej nagie ciało zostało zaciągnięte w krzaki i porzucone w Parku Praskim

– przekazał „Super Express”.

Reklama

Kobieta najprawdopodobniej zginęła w nocy z 6 na 7 sierpnia.

Zgwałcona i uduszona kobieta

Według wstępnych ustaleń kobietę brutalnie zgwałcono i uduszono. Ofiara miała ok. 50 lat. Nie wiadomo, czy zbrodni dopuścił się jeden sprawca, czy też było ich kilku. Policja wyjaśnia okoliczności tego makabrycznego zdarzenia. Na miejscu pracuje też prokurator.

(…) mundurowi dokładnie przeszukali cały Park Praski, sprawdzali nawet kosze na śmieci, byle tylko odnaleźć ślady, które będą mogły doprowadzić ich do sprawcy lub sprawców zbrodni

– podaje „SE”.

Reklama

Funkcjonariusze próbują ustalić tożsamość zamordowanej kobiety.

Jak przypomina portal natemat.pl, w stolicy niedziela była krwawym dniem. Na ulicy Nowy Świat nożowniczka zaatakowała przypadkowych przechodniów. Na szczęście zdrowiu i życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja szybko interweniowała.

Reklama

Policjanci patrolujący Nowy Świat niezwłocznie zareagowali na tę sytuację i zatrzymali kobietę. Na miejsce zostały wezwane służby medyczne, które po opatrzeniu przewiozły ranne osoby do szpitala

– przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Fotografie:

Może Cię zainteresować