×

Zabawna wpadka podczas transmisji na żywo. Reporter nic nie mógł na to poradzić!

Wpadka podczas transmisji na żywo nie jest niczym nowym. Jednakże, kiedy już się wydarzy, nagranie z całego zajścia błyskawicznie obiega sieć. Tak też się stało w tym przypadku.

Wpadka podczas transmisji na żywo w TVP

Po sobotnim finale piłkarskiej Ligi Mistrzów nie brakowało emocji. Przekonał się o tym obecny w Porto (Portugalia) reporter TVP Sport Maciej Adamiak, który po spotkaniu rozmawiał z kibicami zwycięskiej drużyny. Cała transmisja leciała na żywo, więc nie trudno było o wpadkę. Tak też się stało, a nagranie z całego zajścia podbija Internet.

Gdy Maciej Adamiak, rozmawiał z jednym z kibiców, nagle za jego plecami pojawił się… inny fan drużyny, który koniecznie chciał się znaleźć w oku kamery. Reporter był bezradny! Nie pomogła nawet ucieczka przed niesfornym mistrzem drugiego planu.

Tu drugi człowiek, który pewnie też chciałby być szczęśliwy, ale jest w takim stanie, że chyba już nie odczuwa ani szczęścia, ani nieszczęścia. (…) No, i cóż panowie. Taka to atmosfera. Dajcie mi kilkadziesiąt sekund, poradzę sobie z moimi nowymi przyjaciółmi i będziemy rozmawiać znów

– powiedział Adamiak na wizji.

Po kilku minutach prowadzący studio Ligi Mistrzów Jacek Kurowski ponownie połączył się z reporterem. Jednakże, gdy tylko rozpoczęła się rozmowa z kolejnym kibicem, tuż za rozmawiającymi znów pojawił się mistrz drugiego planu.

Zawsze musi być mistrz drugiego planu, tutaj też się objawił.

– żartował Jacek Kurowski.

Na koniec zabawnej sytuacji z udziałem reportera Macieja Adamiaka i mistrza drugiego planu, dziennikarz TVP Sport Sebastian Parfjanowicz oznajmił:

Maciej Adamiak będzie jednym z głównych prowadzących poranne Studio EURO w TVP Sport. Nie wiemy tylko czy sam… czy w duecie.

Mistrz drugiego planu

Okazuje się, że to nie pierwsza taka sytuacja z bohaterem całego nagrania. 50-letni Fernando Jorge da Silva dos Santos z Portugalii jest znany w Internecie jako „Emplastro”. Ma nawet własną stronę na Wikipedii. Jak czytamy:

Fernando Jorge da Silva dos Santos, znany powszechnie pod pseudonimem Emplastro, jest portugalskim fanem piłki nożnej, który stał się publiczną postacią chowając się za plecami reporterów telewizyjnych.

Poniżej możecie obejrzeć kolejne nagranie z tym bohaterem.

Źródła: sport.se.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij