×

Wpadka Oliwii ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Tego nie pokazali w telewizji!

Wpadka Oliwii ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! O tym, że wesele potrafi potoczyć się w niespodziewany sposób przekonał się już niejeden uczestnik tego programu. Zdarza się, że długie miesiące przygotowań idą na marne z powodu jakiegoś drobiazgu. Podobnie było w przypadku uroczej 24-letniej blondynki.

Zaaranżowane małżeństwo

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” to nietypowe reality show, którego bohaterowie dopiero na ślubnym kobiercu dowiadują się z kim za chwilę wezmą ślub. W kolejnych odcinkach widzowie mają okazję śledzić losy zaaranżowanego przez specjalistów małżeństwa, aż do ostatniego odcinka, w którym para podejmuje decyzję – czy chce się rozwieść, czy też kontynuować związek.

Niektóre pary nawet po zakończeniu programu dzielą się z fanami wieściami na temat swojego dalszego życia, jak chociażby Anita i Adrian, którym udało się stworzyć rodzinę.

Wpadka Oliwii ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

W najnowszej edycji programu, serca widzów skradli 24-letnia Oliwia i 30-letni Łukasz. Zdobyli nawet miano najpiękniejszej pary produkcji. Dopiero teraz dowiadujemy się o tym, co działo się za kulisami.

Oliwia bardzo stresowała się ślubem z nieznajomym mężczyzną. Niedługo przed rozpoczęciem ceremonii uczestniczce głośno zaczęło burczeć w brzuchu. Oprócz problemów natury gastrycznej, Oliwia zwierzyła się na swoim Instagramie z kłopotliwych sytuacji, które nie zostały pokazane w telewizji. W tym wyjątkowym dniu, suknia Panny Młodej bardzo ucierpiała i ostatecznie uległa wręcz całkowitemu zniszczeniu!

Jak napisała w mediach społecznościowych:

Koniecznie przesuń palcem w bok – czyli o wpadkach ślubnych słów kilka ????. Różne historie zdarzają się na ślubach. Czasem nawet dekoracje sali weselnej mogą być groźne dla delikatnego tiulu. Nierzadko zdarzy się, że w tańcu suknia zaplącze się pod czyimś butem i dziura gotowa ???? Po weselu moja sukienka wyglądała jak po wojnie ???? Ale chyba właśnie w tej całej nieprzewidywalności tkwi urok wesel:) Zgadzacie się ze mną?

To ważna przestroga dla kobiet, planujących ślub. Wiedząc, że suknia może ulec tak poważnym zniszczeniom warto rozważyć zakup niedrogiego modelu. Niestety, jeżeli nastawiamy się na huczną zabawę, lepiej zrezygnować z wypożyczania stroju, ponieważ mogą wystąpić problemy ze zwrotem uszkodzonej kreacji.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować