×

Woliński z Gessler plotkują o Górniak i jej teoriach: „Fałszujesz, koleżanko”

Woliński z Gessler plotkują o Górniak w świetle jej ostatnich wątpliwości, co do prawdziwości pandemii. Raczej nie podzielają jej zdania, że w szpitalach leżą statyści…

Spiskowe teorie Edyty Górniak

Edyta Górniak od początku pandemii koronawirusa systematycznie traci kontakt z rzeczywistością. Od początku nie ukrywała, że jej ta pandemia w ogóle nie przekonuje i dużo chętniej widziałaby w niej światowy spisek, inspirowany przez Billa Gatesa. Obiecała też byłemu ministrowi zdrowia Łukaszowi Szumowskiemu, że nigdy w życiu nie da się zaszczepić przeciwko koronawirusowi, a swoich fanów namawia, by nie nosili maseczek ochronnych.

Ostatnio posunęła się do twierdzenia, że nikt w Polsce nie choruje na Covid-19, tylko rząd specjalnie nakręca panikę, pokazując leżących na oddziałach szpitalnych wynajętych statystów. Po tej wypowiedzi Edyta otrzymała serdeczne pozdrowienia od polityka PiS-u i byłego Głównego Inspektora Sanitarnego, którzy minione kilka tygodni spędzili w szpitalu walcząc o oddech.

Do słów Górniak odniosła się również Magda Gessler. Na swoim Instagramie obok zdjęcia piosenkarki zamieściła komentarz, opatrzony hasztagami: „ignorantka”, „wiedza” czy „inteligencja”:

Fałszujesz, koleżanko. Szanować ludzkie życie i personel medyczny!!! Pani Edyta!!! Zalecam spacer po szpitalach… Przez cały dzień bez maseczki na oddziałach.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Woliński z Gessler plotkują o Górniak

Projektant mody i juror Top Model Dawid Woliński w trakcie tej wymiany zdań wyraźnie się pogubił, więc zadzwonił do restauratorki, żeby mu podpowiedziała, gdzie stracił wątek. Jak wyjaśnił w rozmowie z Jastrząb Post:

Coś mi mówiła i przeczytałem to u siebie, że Edyta ma jakąś teorię spiskową. My sobie z Magdą plotkujemy co jakiś czas na różne tematy. To nie to, że Magda napisała do mnie, czy słyszałem, co powiedziała Edyta. Zapytałem: „co to za wpis zrobiłaś fałszujesz koleżanko”, a ona na to powiedziała, że po prostu słyszała taką wersję, ale to było 5 sekund rozmowy i tyle.

No ale te sekundy wystarczyły, by wyrobił sobie zdanie na temat wiedzy epidemiologicznej Edzi. Jak wyjaśnił:

Gdyby w szpitalach leżeli statyści, to byłaby to bardzo droga produkcja. Tylu statystów, nawet każdemu 500 zł za leżenie to produkcja pożarłaby wszystkie budżety produkcyjne w Polsce. Wiem, że Edyta jest dużo bardziej wrażliwa niż większość ludzi i też może podatna, bo przez to, że wrażliwa to też podatna na różne sugestie. […] Zawsze kobieta ma troszkę gorzej, bo facet jest grubo ciosany i mniej do siebie bierze te rzeczy. A ona do siebie zawsze to brała, była taka wrażliwa i delikatna. Edytko, żeby Ciebie ten COVID-19 ominął jak najszerszym łukiem i nas wszystkich. I żeby się już skończył.

Źródła: lelum.pl, lelum.pl, www.popularne.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij