×

Martyna Wojciechowska opublikowała odważne zdjęcie. Jest bardzo zmysłowe

W ostatnich latach Martyna Wojciechowska przyzwyczaiła nas do wizerunku stonowanej dziennikarki, odwiedzającej najodleglejsze zakątki świata. Podróżniczka po raz kolejny wykazała się sporą odwagą, nie chodzi jednak o zdobycie kolejnego górskiego szczytu, ale o szczególne zdjęcie na Instagramie.

Zmysłowa fotografia

Wojciechowska często korzysta z mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu najczęściej pojawiają się zdjęcia z podróży albo z córką Marysią. Tym razem swoich obserwatorów zaskoczyła fotografią, na której jej piersi zasłaniają jedynie rękawice bokserskie.

To pierwsze takie zdjęcie Martyny Wojciechowskiej od 2002 roku, kiedy dziennikarka zgodziła się na sesję dla „CKM”. Trzeba jednak przyznać, że tym razem postawiła na zdecydowanie bardziej artystyczną oprawę.

Wymowne przesłanie i morze komplementów

Fotografię autorstwa Aldony Karczmarczyk opisała w charakterystycznym stylu, dzieląc się z fanami swoją życiową filozofią:

Szybko zrozumiałam, że nic, a w szczególności życie, nie jest nam dane na zawsze
i jeżeli chcę coś zrobić, to teraz, zaraz, bo jutra może już nie być.

Post Wojciechowskiej spotkał się z niesamowicie pozytywnym odbiorem. W komentarzach szybko zaroiło się od komplementów. Wśród komentujących niekryjących się z zachwytem znalazł się też inne znane osoby, jak Anna Lewandowska czy  Karolina Ferenstein-Kraśko.


 

Wojciechowska pokazała, że fotografia topless może być zrobiona ze smakiem i klasą. Myślicie, że powinna wrzucać więcej takich postów?

Może Cię zainteresować

zamknij