×

Wojciech Modest Amaro zrobił wyjątek. Podzielił się pięknym, rodzinnym zdjęciem

Polski kucharz i restaurator, Wojciech Modest Amaro, jest znany z takich programów reality show jak „Top Chef” czy „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”. I choć mistrz kuchni jest znany większości widzów, mało kto wie cokolwiek o jego życiu prywatnym. Ostatnio jednak restaurator pokazał się na ściance ze swoją żoną, która spodziewa się dziecka. Teraz z okazji świąt Wielkanocnych pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym widać całą jego wspaniałą rodzinkę!

Wojciech Modest Amaro zrobił wyjątek

Choć Wojciech Modest Amaro ceni sobie prywatność, tym razem zrobił dla swoich fanów wyjątek. Z okazji świąt pochwalił się rodzinną fotografią, na której widzimy restauratora, ciężarną żonę Agnieszkę i trójkę dzieci – Zuzannę, Karolinę i Nicolasa.

Czas z rodziną w Niedzielę Wielkanocną – podpisał zdjęcie Amaro

Fani są zachwyceni

Fani gwiazdora są zachwyceni faktem, że ich kucharski idol pokazał im zdjęcie z prywatnego życia. Można się było tego spodziewać, że w komentarzach błyskawicznie pojawi się masa ciepłych słów

Wow cudownie ? gratuluje kochani ? Niech Bóg błogosławi ?

Uwielbiam Was ??

Agnieszka kwitnąco się prezentuje

Czy reakcje fanów przyczynią się do tego, że kucharz częściej będzie dzielił się z nami tak wspaniałymi zdjęciami? Czekamy na nie z niecierpliwością!

Może Cię zainteresować

zamknij